Právě si prohlíží 4 zákazníci.
Značka: Tetra
Velikost čtyřnožce: Akvária 40-100 litrů
Velikost balení: 1ks

Filtr TETRA Tec EX 400 Plus vnější 1ks

Vnější filtr s různými filtračními médii. Výkon: 400 l / h.
Značka: Tetra
Velikost čtyřnožce: Akvária 40-100 litrů
Velikost balení: 1ks
Momentálně nedostupné
DOPRAVA ZDARMA
2.196 Kč

Podrobnosti

Nová řada filtrů TETRA Tec EX Plus německého výrobce TETRA navazuje na skvělé a dlouhými roky ověřené vnější filtry této špičkové firmy.

Řada TETRA Tec EX Plus přináší řadu významných vylepšení. Filtry této řady jsou mimořádně tiché, a nízkou hladinou hluku překvapí i zkušené akvaristy. Nová řada dále přináší významnou úsporu energie, snížení dosahuje až 35% oproti předchozí řadě. Nová řada má rovněž nový typ těsnění pod hlavou (ploché těsnění místo o-průřezu), a tím zlepšuje ochranu proti protékání. Filtry TETRA Tec EX Plus mají integrovaný předfiltr, který usnadňuje údržbu.

Filtry TETRA Tec EX Plus využívají všech vyzkoušených technologií předchozí řady. Mají velmi praktické startovací tlačítko, které pomáhá nasát vodu z akvária do filtru při spouštění filtru, jak při instalaci, tak po každém čištění. Skvělý zámek soustavy připojovacích ventilů umožňuje jedním pohybem ventily uzavřít a soustavu odpojit od filtrubez odpojování hadic. Průtok vody lze jemně regulovat. Filtrační materiály, které TETRA používá patří ke špičce na trhu. Například CR keramické kroužky používala NASA pro pěstování biologických materiálů ve stavu beztíže.

Tato sada obsahuje kompletní příslušenství a filtrační materiály. Po rozbalení a kompletaci tak můžete filtr ihned používat bez dalších investic.

Vnější filtry jsou obvykle účinnější než filtry vnitřní. Nezmenšují vnitřní prostor akvária, a neruší jeho vzhled. Snáze se čistí, celý filtr včetně kalu snadno odpojíte a odnesete k vyčištění jinam.

Parametry filtru TETRA Tec EX 400 Plus

Napájecí napětí 230V Výška 314 mm
Určeno pro akvária 40-100 l Šířka 212 mm
Průtok v ltr / hod 400 l Hloubka 212 mm
Objem filtru 3,2 l Sladkovodní použití Ano
Počet filtračních košů 3 Použití pro mořskou vodu ?
Průměr hadic 12 / 16 mm Délka připojovacího kabelu 1,65m
Příkon 5,5 W Záruka výrobce 3 roky
Maximální vodní sloupec 150 cm Pro venkovní použití Ne

Hodnocení

Recenze mohou vkládat pouze ověření uživatelé, nicméně není ověřeno, zda si zakoupili právě toto zboží.

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Tetra

Tetra je výrobce té nelepší akviristivké techniky, doplňků, krmiv a prostředků na úpravu vody. Již celá řada akvaristů se přesvědčila o kvalitě značky Tetra. V bezedné misce na vzorkové prodejně Tetru velice rádi doporučujeme, protože ji máme osobně vyzkoušenou. Vše je jasně popsáno i na obalech a příbalových materiálech produktů tak, aby vše pochopil i úplný začátečník. Přesvědčte se sami.