Ben

Bezedná miska


Pohlaví: Pes           Věk: 4 roky           Velikost: Velký


 

Jestli chcete opravdovou psí osobnost, je tady Ben :-).

Ben je 4 roky starý větší kříženec nejspíše pasteveckého plemene. Do kotců byl přijat z vážných rodinných důvodů majitele.

Má základní poslušnost, je čistotný a zvyklý být v bytě i na zahradě. Je to temperamentní a veselý pes. Původním majitelem nebyl Ben moc vychováván, na vodítku proto hodně tahá, pomalu se ale učí chovat jako správný pes. Na ohlávce už je Ben zvladatelný a také tahání na vodítku se zlepšilo. Má moc rád aportování a dlouhé procházky. Ben velmi dobře reaguje i na cizí lidi, nechá se pohladit a je vděčným společníkem.

Benova osobnost se projevuje tím, že prostě nemusí cizí psy. Jsou pro něj cílem k dokazování své dominance. Ben nemá zlé úmysly, ale při spatření cizího psa bez varování startuje. Nerozlišuje v tomto smyslu psy a feny. Jakmile se s nimi ale seznámí, je schopný s nimi bez problému soužít a chodit i na procházky. Zařadí je do své smečky, a je naprosto v klidu. Jsme přesvědčení, že toto chování se zlepší příchodem do normálního prostředí.

Ben potřebuje dostatek pohybu, a páníčka, který má nejen zkušenost se psy, ale i sílu Bena udržet na vodítku. Ben aktuálně váží 41kg. Doporučujeme ho k domku se zahradou s dostatkem pohybu a procházkami. Pro Bena by bylo vynikající absolvovat cyklus na psím cvičišti, kde by se socializoval a zvykl si na přítomnost cizích psů. Ben bude vděčným a důstojným souputníkem, který oplatí lásku a přátelství vrchovatou měrou ;-).

Další informace a návštěvu pejska si prosím domluvte přímo v Pesoklubu.