Deny

Bezedná miska


Pohlaví: Pes           Věk: 9 let           Velikost: Střední


 

Deny je zhruba 9 letý kříženec menšího až středního vzrůstu. Do kotců byl umístěn 24.5.2015 z rodinných důvodů, majitel nemá možnost se o něho po přestěhování postarat. Rok trávil "dočasně" v malém špinavém kotci na zahradě bývalé přítelkyně majitele. Při odchytu jsme byli varováni, že je pes agresivní. Přes mříže svého kotce se tak opravdu projevoval. Jenže kdo by nebyl agresivní, když rok nevyleze z kotce...

Po převozu do Pesoklubu se nám z Denyho vyklubal milý, hravý a přátelský pejsek. Strašně rád aportuje, a za piškotek dokáže neuvěřitelné věci :-). Dobře se snáší s ostatními psy, je jen trochu žárlivý a má tendence si před nimi hájit "svoje lidi".

Deny si potřebuje na 'svého' páníčka zvyknout, na nové lidi reaguje s počáteční nedůvěrou. Zvyká si ale rychle, a stane se z něj výborný parťák. Deny je temperamentní, a potřebuje pohyb. Bude proto šťastný především v rodinnému domu na zahrádkou, s páníčkem, který nevynechá pravidelné procházky. Denyho nedoporučujeme majitelům, kteří nemají zkušenosti se psy. Potřebuje konzistentní vedení, ale pod ním bude velmi poslušným a věrným kamarádem.

Další informace a návštěvu pejska si prosím domluvte přímo v Pesoklubu.