Essential Foods - RECENZE

Bezedná miska
Essential Foods - RECENZE - s dopravou zdarma BEZEDNAMISKA.CZ

Essential Foods vznikl na základě lásky ke zvířatům a vize vytvořit něco unikátního.

Filozofie Essential je vyrábět vysoce kvalitní krmivo, které bude přizpůsobeno na vyrovnané chování a zdraví vašeho mazlíčka.

Krmiva Essential Foods obsahují až 70% masa, ryb, vajec a 30% ovoce, zeleniny, lesních plodů, semen a bylinek. Čerstvost je jeden ze základních pilířů krmiva essential. V zájmu zachování čerstvosti a šťavnatosti každá receptura obsahuje 35% čerstvého masa, které se vaří za nízkých teplot 90 stupňů, zaručujících zachování přírodních vlastností surovin. Po otevření balení Essential se může každý přesvědčit o exkluzivní přírodní vůni, která vypovídá o vysoké kvalitě surovin.

BOF Behavioural Optimizing Food

Behaviorální optimalizace krmiva je výsledkem sledování vývoje a potřeb psa pro zajištění optimální stravy. V praxi to znamená udržení stabilní hladiny cukru v krvi. Vysoký obsah stimuluje instinkt psa. Nízká teplota vaření zachovává výživovou hodnotu surovin. Bobule, semena a bylinky napodobují obsah ze žaludku kořisti. Vyvážené chování psa skrze výživu je jeden z cílů Essentials, který se mu daří plnit.