Právě si prohlíží 10 zákazníků.
VLP
Fipron 67mg Spot-On Dog S sol  1x0,67ml
Značka: Fipron
Velikost čtyřnožce: malý
Věk: dospělý, mladý pes, senior, štěně
Zdraví a dieta: antiparazitní
Velikost balení: 1x0,67ml

Fipron 67mg Spot-On Dog S sol 1x0,67ml

Antiparazitní přípravek pro psy proti blechám, klíšťatům a všenkám. Léčba a prevence napadení blechami a s tím spojené alergie na bleší kousnutí (FAD) u psů
Značka: Fipron
Velikost čtyřnožce: malý
Věk: dospělý, mladý pes, senior, štěně
Zdraví a dieta: antiparazitní
Velikost balení: 1x0,67ml
Skladem
113 Kč

Podrobnosti

Antiparazitní přípravek pro psy proti blechám, klíšťatům a všenkám.

Pro psi o hmotnosti nad 2-10 kg

Napomáhá také při léčbě alergie na bleší kousnutí. Účinnost proti napadení blechami po dobu 2 měsíců, proti přisátí klíšťaty po dobu 1 měsíce.

Přípravek nebrání přichycení klíšťat k zvířeti. Jestliže bylo zvíře ošetřeno před napadení klíšťaty, budou klíšťata usmrcena v prvních 24-48 hodinách po přichycení. To se většinou stane před nasátím, čímž je riziko přenosu infekčních chorob minimalizováno.

Nepoužívejte u štěňat mladších 2 měsíců a/anebo u psů vážících méně než 1 kg. Nevhodné k použití u nemocných zvířat nebo zvířat v rekonvalescenci. Nepoužívejte v případě přecitlivělosti na léčivou látku nebo na některou z pomocných látek.

Použití v průběhu březosti nebo laktace pouze po doporučení veterinárním lékařem. Vyvarujte se častému koupání/namáčení ve vodě nebo šamponování zvířete.

Způsob podání: Tubu držte hrdlem nahoru a několikrát poklepejte na hrdlo prstem. Opatrně odlomte špičku kroutivým pohybem. Rozhrňte srst zvířete v kohoutku před lopatkami tak, aby byla viditelná kůže. Hrot nástavce přiložte na kůži a několikrát stiskněte tubu tak, aby se celý obsah tuby vyprázdnil přímo na kůži.

Hodnocení

hodnotil/a:
17.06.2019 | 09:01
V letošní enormní "klíšťové" sezoně úspěšnost odpuzení klíšťat 99%. K zakousnutí klíštěte došlo v ojedinělých případech při konci účinnosti kapiček. Proto doporučuji novou aplikaci 2-3 dny před koncem účinnosti existující aplikace. Při dodržení tohoto postupu ochrání naprosto bez problémů, jak uvádím níže.