Novinky e-mailem 2016_08_12

Bezedná miska
 

Letní nabídka z Bezedné misky

Příjemný dobrý den z Bezedné misky :-).

na olympiádě padá jedna medajle za druhou, u nás padají alespoň ceny :-). Opět pro vás máme zajímavé akce a informace, tak vzhůru do toho :-).

 

 

Profesionální výbava se vyplatí

Značka Non-stop Dogwear se proslavila profesionální výbavou pro mašery. Nyní získává oblibu i v "neprofesionálním" segmentu. Není divu. Vynikající kvalita za dostupnou cenu se vyplatí. Jejich obojky a vodítka vám totiž vydrží nesrovnatelně déle, než výrobky jiných značek.

V sortimentu Non-stop Dogwear najdete například i vodítka s amortizérem, která ocení všichni, kdo se psy běhají či jezdí na kole, ale i ti, kdo musí venčit své čtyřnožce na vodítku. Vodítko pruží, a trhnutí psa tak neamortizují vaše ruce, ale právě materiál vodítka. Oproti jiným značkám u Dogwearu pruží celé vodítko, ne jen jeho část. I přes svou pružnost je vodítko dost tuhé, abyste měli psa pod kontrolou. Velmi doporučujeme :-).

 

 

Chuť divočiny i pro kočky

Minulá akce na krmivo Taste of the Wild byla velmi úspěšná. Obraceli jste se na nás s dotazy, jestli nechystáme akci i na krmení pro kočky. A víte co...? Tady je :-)

Akce platí do 15.08.2016

 

 

Skvělá novinka - GPS Tractive

Značka Tractive je v našem sortimentu novinkou. Utíká vám pejsek, a chcete vědět, kde se právě pohybuje ? Zajímá vás, kolik toho při procházkách či výletech váš pes naběhá ? Přemýšlíte, kudy se potuluje vaše kočka ? To vše a ještě více nabízí GPS Tractive. Modul na obojek, který komunikuje s aplikací ve vašem mobilním telefonu. Zajímá vás více ? Stačí kliknout na odkaz níže ;-).

 

 

Děkujeme vám za pozornost

 

Děkujeme za vaši pozornost, a zůstaňte naladěni ;-).

Zajímavých novinek máme vždy dostatečnou zásobu, stejně jako zboží pro vás :-).

Přejeme vám krásné léto,

Váš tým

Bezednamiska.cz

 

bezednamiska
konfigurator stravy     klub     klub
Facebook     YouTube     Pinterest     Google+
www.bezednamiska.cz