Nutram

Bezedná miska

 

Co nutram odlišuje

V Nutramu jsme opravdu přesvědčeni, že strava vašeho psa má zásadní dopad na jeho zdraví, dlouhověkost a celkovou pohodu. Považujeme každé zvíře za cenné, jedinečné a mající specifické nutriční požadavky. Proto budem vždy produkovat jen vysoce kvalitní, výživově kompletní a vyvážená krmiva pro všechny životní fáze a stavy vašeho psa. Tato filozofie formovala způsob, jakým jsou tvořeny produkty Nutramu. Naše vysoké standardy kvality jsou viditelné v každém kroku výroby.

Každé z krmiv řady Nutram je vyvinuto k poskytování kompletní, chutné a vyvážené výživy, kterou bude vaše zvíře milovat. Základem jsou nejen vědecké a praktické znalosti, ale zejména čerstvé výhradně kanadské suroviny a vysoké standardy kvality výroby. Výsledkem je, že vaše zvíře již v krmivu dostává svou optimální výživovou dávku a že nejsou potřebné žádné další doplňky výživy. Krmiva Nutram jsou vysoce stravitelná, což znamená nejen lepší vstřebávání živin, ohleduplnost k organismu a podporu dlouhověkosti, ale i lepší ekonomiku a dokonce i pohodlnější úklid úhledných bobků po psovi.

Co přináší Nutram navíc?

V této nové generaci krmiv - k dalšímu prospěchu, celkovému zdraví a pohodě vašeho psa - Nutram představuje program Kompletního řešení, a to ve všech svých krmivech.

Související zboží

S3 Nutram Sound Puppy Large Breed

S3 Nutram Sound Puppy Large Breed
Nutram velký štěně
Momentálně nedostupné
1.470 Kč

S5 Nutram Sound Adult/Senior Cat

S5 Nutram Sound Adult/Senior Cat
Nutram senior, dospělý kuře, losos
Do týdne
od 355 Kč

S6 Nutram Sound Adult Dog

S6 Nutram Sound Adult Dog
Nutram malý, střední, velký dospělý
Do týdne
od 435 Kč

S8 Nutram Sound Adult Dog Large Breed

S8 Nutram Sound Adult Dog Large Breed
Nutram velký dospělý
Momentálně nedostupné
1.470 Kč