Pomáhejte nám pomáhat

Bezedná miska

Co to vlastně je?

Pomáhejte nám pomáhat je program Bezedné misky, při kterém pomáháme psím útulkům a chlupáčům v nich mít plná bříška, nebo jim najít nový domov.

Jak se do programu zapojit?

Je to jednoduché! Každým nákupem u nás automaticky přispíváte na psí útulek na Dobříši.

Kolik a kam peníze odcházejí?

Přímo peníze nepředáváme. Po dohodě s útulky předáváme granule, pamlsky, konzervy, hračky, nebo třeba vodítka a oblečky. Zkrátka vše, co si u nás daný útulek vybere. Měli by jste vidět ty šťastná očíčka, když útulkáč dostává vlastní hračku.

Peníze předáváme útulku na Dobříši a Farní charitě Beroun, starající se nejen o bezdomovce, ale jejich pejsky. Každý útulek, který se nám ozve je vítán, a vždy hledáme cestu, jak mu pomoci.

Jak to vzniklo?

Již delší dobu Bezedná miska sponzoruje Útulky ve středočeském kraji. Jelikož jsme ve firmě všichni chovatelé, navíc někteří mají útulkáče doma, tak víme, jak těžké je být pejskem v útulku. Navíc některé útulky existují jen díky neutuchající síle jedinců ve snaze pomoci každému pejskovi. Finance jsou ale věc druhá! Sami vnímáme neustálé žádosti o příspěvky na krmivo pro pejsky v nouzi. Bohužel v našich silách není každému pomoci. Proto jsme se rozhodli založit program POMÁHEJTE NÁM POMÁHAT.