PrimaDog

Bezedná miska

Krmivo inspirované severskou přírodou


S nadšením vám představujeme novinku na našem e-shopu – exkluzivní finskou značku PrimaDog.
PrimaDog do psích misek přináší tajemství severu, které spočívá v jedinečných recepturách
inspirovaných severskou přírodou, vůní lesa a čistým vzduchem.
Chci se něco dozvědět o značce PrimaDog

Za značkou PrimaDog stojí tým odborníků z Finska, kde vznikají všechny unikátní receptury. Suchá krmiva PrimaDog jsou následně vyráběna v moderních továrnách v České republice, zatímco doplňkové krmivo je pečlivě produkováno v jiných evropských zemích, převážně v Estonsku.
 

 
PrimaDog klade důraz na to, co naši čtyřnozí parťáci milují nejvíc – maso. Maso je základní ingrediencí každého suchého krmiva. Navíc jsou granule obohaceny o výběr superpotravin ze severských bylinek a šťavnatých bobulí, které přispívají k celkovému zdraví vašeho psa.

Sortiment produktů PrimaDog zahrnuje suchá krmiva bez pšenice, suchá krmiva zcela bez obilovin, vlhká krmiva, pamlsky a žvýkací kosti – tedy vše potřebné pro psy všech plemen. 
 

Hledám vhodné granule pro svého psa

Řada suchého krmiva PrimaDog zahrnuje granule bez pšenice i granule zcela bezobilné. Hlavní složkou krmiva PrimaDog je vždy maso, které je pro každého psa nejdůležitější pro růst svalů a fyzickou kondici. V krmivu nenajdete pšenici, sóju ani umělá sladidla a barviva. Všechny receptury jsou posíleny směsí superpotravin ze severských bylin a bobulí, které podporují zdraví psa.
 
Štěňátka nám první týdny života doslova rostou před očima a v tomto období je obzvláště důležité dbát na to, aby přijímala správný poměr vápníku, fosforu a vitamínů. Granule PrimaDog Puppy jsou díky vysokému energetickému obsahu ideální volbou i pro březí a kojící feny.
 
Mezi základními recepturami granulí pro dospělé psy naleznete granule s jehněčím nebo kuřecím masem doplněné pečlivě vybranými ingrediencemi i pro ty nejmlsnější psí jazýčky. V krmivu nechybí lososový olej pro zdravou kůži a lesklou srst. Všechny výrobky této řady jsou zcela bez pšenice a díky tomu snadno stravitelné.
 
PrimaDog myslí samozřejmě také na psy malých plemen, kteří mají rychlý metabolismus. Na základě toho byl vyvinut speciální kompletní výživový recept s vysokým obsahem energie – PrimaDog Chicken&Potato (kuře s bramborami).
 
  

Krmivo bez obilí je vhodné zejména pro psy s citlivým žaludkem. Bezobilné receptury PrimaDog byly vyvinuty s důrazem na to, aby naplnily nutriční potřeby psa, ale zároveň aby ​​trávení bylo co nejjednodušší. Vybírat si můžete mezi vynikajícím lososem, kachnou, snadno stravitelnou zvěřinou a chutnou krůtou.

Máte-li psa, který se aktivně věnuje energeticky náročnějším aktivitám (mushing, agility, dogtrekking ...), je třeba sáhnout po krmivu, kde je podíl bílkovin a tuků podobný (například 25-30 % bílkovin a 20 % tuku). Značka PrimaDog pro aktivní psy nabízí bezobilnou recepturu Active Duck & Herring (kachna a sleď). Krmivo je obohaceno o doplňky zaměřené na podporu kloubů.

Nejoblíbenější produkty
 

Doplňkové krmivo a pamlsky PrimaDog

Kapsičky jsou kvalitním porkmem nejen na doma, ale i na cesty. Můžete je podávat samostatně nebo jako přílohu k suchému krmivu. Kapsičky jsou bez pšenice.

Nejoblíbenější kapsičky
 
PrimaDog má opravdu bohatý výběr pamlsků. Pamlsky poslouží jako zpestření stravy každého čtyřnohého mazlíčka, ale jsou ideálním pomocníkem i při výcviku. V nabídce pamlsků PrimaDog naleznete poloměkké pamlsky, křupavé pamlsky, sušená masíčka, ale i žvýkací kosti.

Nejoblíbenější pamlsky