Proč jsem přešel na Essential foods

Bezedná miska
Proč jsem přešel na Essential foods - s dopravou zdarma BEZEDNAMISKA.CZ

Ještě nedávno jsem si myslel, že vám veterinář přesně poradí, jaké krmivo je pro vašeho čtyřnožce to nejlepší. Vše se změnilo v momentě, kdy jako top krmivo mi byl doporučen Brit Care. Já vím, není špatné, ale označovat nižší střední třídu Top krmivem?

To co nás omezovalo, byla cena. Původní plán byl 1200Kč za velký pytel. Je ale 1370Kč tak velký cenový rozdíl?

Essential Foods je poměrně nenápadná značka, ovšem stačí se podívat na její složení a jsme doma. Na obalu svítí krásných 60% živočišných surovin. Těmi je kupříkladu u Estate living čerstvé a sušené jehněčí, jelen, kuře a vejce. V porovnání s o něco levnějším Britem to jsou nebe a dudy. Receptura je kompletně hypoalergenní. Nenajdete v ní tedy žádné obiloviny. Náhražkou je zelenina a batáty.

Zhruba měsíc poté, co jsme na Essential Foods přešli, se naší Lady zlepšila srst a její kůže. Pejsek se nám nedrbe a celkově vypadá spokojenější. Je mnohem hravější. Oni vám v první řadě očka pejska moc neprozradí. Pejsek neřekne, co je a není dobré i když mu granule chutnají.

Protože naší vlčandě bylo 11 let, začal jsem dokupovat Alavis Triple blend. Přeci jenom starší pejsek, může mít sklony k problémům s klouby. Proto je lepší těmto věcem předcházet.

Je to již rok a to je důvod, proč jsme se rozhodl, tento článek napsat! Nepodceňujte výživu vašeho pejska. Naše Lady je dvanácti letá hyperaktivní vlčanda. Pokaždé když k nám někdo přijde na návštěvu, tak nechce věřit, že jí je tolik. Vitality má na rozdávání, nekulhá a má sametovou srst. Na každého kolem se usmívá! Takto má vypadat spokojený pes.

Myslete na stravu vašeho čtyřnožce, vyplatí se to!