Souboj Furminator versus Labrador :-)

Bezedná miska
Souboj Furminator versus Labrador - s dopravou zdarma BEZEDNAMISKA.CZ

Krátké video o tom, co je Furminátor, a jak se používá.

Furminator

Na vlasy je nejlepší hřeben, na pleš žiletka, a na zvířecí srst Furminátor, to ví přeci každý :-).

Zvlášť po zimě je to s domácími mazlíčky utrpení. Srst odchází, konce jí není, a podle Murphyho zákonů se jí největší množství uvolní přesně deset minut poté, co jste vytřeli celý byt či dům... Urychlit odstranění odumřelých chlupů vyčesáním je ale dobré i pro samotné čtyřnožce. Srst se provětrá, urychlí se její obnova a v neposlední řadě působí vyčesávání jako masáž pokožky, která ji prokrvuje a usnadňuje její obnovu a regeneraci.

Pro pravidelné vyčesávání jsou dlouhodobě vynikající a ověřené hřebeny Furminator. Doporučujeme originální provedení, trh je zaplaven jejími čínskými kopiemi, které mají často ostré hroty, pokožku mohou poškodit, chlupy trhají, a rychle se tupí, některé dokonce reznou. Nic z toho se vám u originálního Furminatoru nestane. Navíc je originální Furminator vybaven geniálně jednoduchým, ale perfektně účinným vysunovačem vyčesaných chlupů, při vyčesávání se tak chlupů nemusíte vůbec dotýkat.

A aby to všechno bylo dokonale jasné, připravili jsme pro vás krátké video o tom, co Furminátor je, a jak se používá ;-).

A kdybyste se ptali...ano, máme :-) Sortiment hřebenů Furminator naleznete ZDE.