Právě si prohlíží 8 zákazníků.
Značka: Lucky Reptile

Lucky Reptile Aqua-Tarrium 73.5x55x75 cm bílé

Atraktivní paludárium s velkým vodopádem, mini mlhovačem a připraveným prostorem pro živé rostliny v zadní stěně.
Značka: Lucky Reptile
Momentálně nedostupné
DOPRAVA ZDARMA

Podrobnosti

Nádherné akvaterárium, kterému dominuje velký vodopád umístěný do zadní části. Instalován je také mlhovač a byl vytvořen prostor pro zasazení živých rostlin do modelované zadní stěny. Pomocí modelace stěny vzniklo spousta míst pro odpočinek zvířat a slunění, pokud zrovna netráví čas ve vodě. Okolo vodopádu je poměrně rozlehlá vodní plocha, umožňující výšku vodního sloupce až 20 cm.

Aqua-Tarrium je perfektní pro mnoho druhů živočichů žijících v okolí vodních ploch, doslova spojuje dva světy – vodu a souš. Akvatické druhy žab (např. kuňky), mloci, čolci, užovkovití hadi rodu Thamnophis, malé druhy vodních želv, krabi, ale také akvarijní ryby nebo malí anolisové, ti všichni najsou v akvateráriu od Lucky Reptile optimální prostředí. Je dokonce možné chovat více druhů pohromadě, např. mloky s akvarijními rybkami, anolisy s žabkami apod.

Lucky Reptile Aqua-Tarrium nenabízí jen vytvoření atraktivního biotopu ve vašem obývacím pokoji, ale má také relaxační a uklidňující efekt.

Aqua-Tarrium je dostupné ve dvou barvách, bílé a černé. K dispozici je několik barevných variant dřevěných skříněk pod akvaterárium.

Shlédněte následující video, kde zajisté získáte inspiraci pro vybavení paludária. Dodáváno bez živých rostlin, osvětlení a substrátu.

 

Hodnocení

Recenze mohou vkládat pouze ověření uživatelé, nicméně není ověřeno, zda si zakoupili právě toto zboží.

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Lucky Reptile

Lucky Reptile je světově proslulá značka produktů pro teraristiku. Mezi uživateli se stala oblíbenou díky špičkové kvalitě, osobním zkušenostem výrobců a příznivé ceně. Pro každého, kdo chce mít jistotu, že pro své domácí mazlíčky udělal maximum, je Lucky Reptile jasnou volbou.