Právě si prohlíží 5 zákazníků.
Značka: VERM-X

Verm-X Organický jablečný ocet pro psy 1l

Verm-X Organický jablečný ocet s „Matkou“ pro psy, pomáhá při trávení a vstřebávání potravy a životně důležitých živin a snižuje možné riziko škodlivých bakterií. Obsahuje mnoho vitaminů, minerálů a antioxidantů. Syrový a nepasterizovaný jablečný ocet byl
Značka: VERM-X
Skladem
509 Kč

Podrobnosti

Psům, kterým se podává jablečný ocet, budou mít zdravější gastrointestinální systém, lepší kvalitu srsti a méně alergií. Jablečný ocet pomáhá snižovat záněty v těle a podporuje imunitní systém vyrovnáváním pH. Používá se také k podpoře kloubů a pohyblivosti u psů.


Zdravý trávicí systém je nesmírně důležitý pro celkové zdraví vašeho psa. Je to proto, že téměř 90% imunitního systému u psů je v jejich střevech. Probiotika jsou dobré bakterie, které podporují zdravý trávicí systém psa. A prebiotika podporují tyto dobré bakterie, aby mohla lépe fungovat.


Jablečný ocet může pomoci omezit růst toxických bakterií, jako jsou E. coli, S. aureus (stafylokoková infekce) a kvasinky jako C. albicans (candida). To znamená, že jej můžete použít k pomoci při zvládání infekcí u vašeho psa.


Složení: 100% organický jablečný ocet s Matkou


Dávkování: Přidejte dva uzávěry (20 ml) do jednoho litru pitné vody denně, nebo přidat 20 ml do denního krmiva pro psy


Balení: 1 litr

Hodnocení

Recenze mohou vkládat pouze ověření uživatelé, nicméně není ověřeno, zda si zakoupili právě toto zboží.

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.