Právě si prohlíží 9 zákazníků.
Novinka
Značka: Brit
Věk: dospělý

BRIT HEALTHY & DELICIOUS PRESENT FOR CATS 2022

BRIT – DÁRKOVÝ BOX PRO VŠECHNY KOČKY
Značka: Brit
Věk: dospělý
Skladem
439 Kč

Podrobnosti

BRIT HEALTHY & DELICIOUS PRESENT FOR CATS 2022


Rádi nakupujete dárky pro své čtyřnohé parťáky a záleží vám na kvalitě? Proto jsme připravili box pro kočky plný zdravých lahůdek zřady Brit Care Cat deliCATeria. Vboxu najdete výběr produktů zkategorií dry – wet – snacks + oblíbenou myšku na hraní. Box je vyrobený zudržitelných materiálů.


Box obsahuje tyto produkty:

  • Brit Care Cat Fillets in Gravy with Savory Salmon 85g - Filetky ve šťávě s lososem.Obohaceno o rakytník a lichořeřišnici. Kompletní superprémiové bezobilné krmivo pro dospělé kočky.
  • Brit Care Cat Sterilized. Fillets in Jelly with Hearty Duck & Tender Turkey 85 g - Filetky v želé s vydatnou kachnou a jemným krůtím. Obohaceno o mrkev a rozmarýn. Kompletní superprémiové mokré krmivo pro dospělé kastrované kočky.
  • Brit Care Cat Snack Superfruits Insect 100 g - „Shake Shake Superfruits.“ Doplňkové krmivo bez obilovin pro dospělé kočky. Vhodné pro kočky spotravinovou intolerancí. Křupavý pamlsek shmyzem a se „SUPERFRUITS“ – skokosem a šípkem. Chrastící křupavé pamlsky kočku přilákají a strhnou ke společné zábavě.
  • Brit Care Cat Snack Superfruits Lamb 100 g - „Shake Shake Superfruits.“ Doplňkové krmivo bez obilovin pro dospělé kočky.Křupavý pamlsek sjehněčím a se „SUPERFRUITS“ – s kokosem. Chrastící křupavé pamlsky kočku přilákají a strhnou ke společné zábavě.
  • Brit Care Cat Snack Calming 50 g - Poloměkký funkční pamlsek obohacený o šantu kočičí a goju pro podporu nervového systému. Doplňkové krmivo pro kočky.
  • Brit Care Cat Grain-Free Indoor Anti-stress, 50 g sample - Kompletní krmivo pro dospělé kočky od 12 měsíců. Domácí kočky jsou často vystaveny různým stresovým situacím, které mohou být způsobeny jakoukoliv změnou v jejich teritoriu, jako je např. nový člen domácnosti, přemístění nábytku, stěhování, výlety na chalupu atd. Všechny tyto události mají negativní dopad na nervovou a oběhovou soustavu kočky.
  • BRIT TOYS FOR CATS – MYŠKA S PEŘÍČKEM (1 ks)– Ať je Vaše kočka seberoztomilejší a sebemazlivější, pořád je to malá šelma, která potřebuje cvičit svoje lovecké instinkty. Proto jsme pro ni vytvořili myšku s peřím místo ocásku, která ji zaručeně přivede do lovecké extáze. Její výplň je totiž obohacena o rolničku!

Hodnocení

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Brit

Základním know-how je dlouholetá dobrá praxe v oblasti výživy psů a koček. Profesionálové zodpovídající za železnou kvalitu krmiv jsou jedni z vás – chovatelé a milovníci čtyřnohých parťáků. Prioritou je zdraví a kondice.