DOPRAVA ZDARMA

Pro objednávky nad 990 Kč (přeprava zásilkovou službou)

Právě si prohlíží 8 zákazníků.
VLP
Obojek antiparazitní BEAPHAR SOS 35 cm 1ks
Velikost balení: 1ks
Velikost čtyřnožce: malý
Značka: Beaphar

Obojek antiparazitní BEAPHAR SOS 35 cm 1ks

Antiparazitní, bílý, voděodolný obojek proti klíšťatům a blechám pro dospělé kočky od 6 měsíců věku. Aktivuje se krátkým škubnutím. Délka: 35 cm.
Velikost balení: 1ks
Velikost čtyřnožce: malý
Značka: Beaphar
Skladem
159 Kč

Podrobnosti

Antiparazitní obojek pro kočky od 6 měsíců věku. Efektivně hubí blechy a klíšťata. Obojek je voděodolný, bílé barvy a opatřen nářezy, které v případě zachycení kočky za větvičku obojek roztrhnou. Aktivuje se trhnutím.

Léčivá látka: Stirofosum 1,918 g

Účinnost:
Působení obojku je optimální po 4 dnech a trvá 8 měsíců proti blechám, 4 měsíce proti klíšťatům.

Způsob a cesta podání:
Obojek zapněte kolem krku kočky, aby nebyl příliš těsný. Obojek, který přiléhá příliš těšně ke krku kočky, může způsobit podráždění kůže. Odstřihněte přebývající část obojku s přihlédnutím na možný růst zvířete. Jeden obojek na jednu kočku. Před použitím čtěte příbalovou informaci.

Zvláštní upozornění:
Lidé se známou přecitlivělostí na stirofosum by se měli vyhnut přímému kontaktu s veterinárním léčivým přípravkem. Po aplikaci přípravku si umyjte ruce. Zabraňte kontaktu s očima a sliznicemi. Pokud dojde k zasažení očí, vypláchněte je velkým množstvím vody. V případě přetrvávajícího podráždění vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte lékaři příbalovou informaci nebo etiketu.
O vlivu stirofosumu při březosti a laktaci není dostatek údajů, proto se použití u březích nebo laktujících koček nedoporučuje. Nepoužívat u nemocných nebo oslabených koček, zvířat se sníženou funkcí jater. Nepoužívat u koťat do 6 měsíců věku.

Návod k použití:
Před prvním použitím aktivujte obojek krátkým škubnutím. Upevněte obojek na krk kočky, zastrčte do spony a zbytek obojku odstřihněte. Ponechejte místo mezi krkem kočky a obojkem zhruba na 2 prsty.

Hodnocení

hodnotil/a:
16.04.2019 | 22:50
Již několik let používáme s úspěchem - pouze nevím proč poslední dva roky není uvedena účinnost obojku proti klíšťatům.
Za rozumné peníze výborný účinek Na začátku dost smrdí
hodnotil/a:
06.04.2019 | 16:49
Funguje
hodnotil/a:
02.04.2019 | 12:19
Za ty peníze asi nejlepší antiparazitní obojek pro kočky... vyzkoušeno :)
Beaphar

Výrobce Beaphar již řadu let vyrádí krmiva a léčiva pro psy, kočky, hodavce a ptáky. V oboru antiparazitik patří ke světové špičce. Kvalitě napovídá velice spokojená společnost, hlavně pak čtyřnožci. Pokud sháníte jakýkoliv přípravek, nebo krmivo právě od značky Beaphar, nemůžete šlápnout vedle.