Víčka a doplňky pro psy

Otevřeli jste konzervu s větším obsahem krmiva, kterou Váš pejsek najednou nesní? Aby zbylé krmivo zůstalo čerstvé, uzavřete konzervu praktickým, plastovým víčkem. Umělohmotné víčko je snadno omyvatelné a také znovu použitelné, je tedy vhodné pro skladování konzerv v lednici. Pro uchování čerstvých granulí využijte zásobníky na krmivo

Zobrazit více Zavřít text

Správný výběr

Pokud často berete nějaké jídlo na cesty pro Vašeho mazlíčka, toto uzavíratelné víčko je přímo pro Vás. Jestliže máte větší konzervu, kterou celou nespotřebujete, toto víčko konzervu krásně uzavře a zabrání tomu, aby se jídlo zkazilo či vylilo. Vy už si díky němu nebudete dělat s těmito problémy starosti a budete si užívat radovánky na Vašich cestách. Víčko je dále specifické tím, že je velmi praktické, pružné a díky silikonovému materiálu je také hygienické a dá se snadno umýt. Má také tři úrovně velikostí, takže je přizpůsobené pro všechny konzervy různých velikostí. Samozřejmostí je, že může být víčko užito na konzervy pro kočky a další zvířata.

Praktické informace

Hodně psů má cestování rádo a cestu si užívá. Ať už se jedná o cestování autem či jiným dopravním prostředkem, jsou psi, pro které může být cestování stresová záležitost, dokonce se jim i může dělat špatně. V tomto případě je dobré, aby pes před cestou nejedl. Můžete se také poradit s veterinářem ohledně léků na nevolnost. Při cestování byste měli dělat krátké pauzy, aby se mazlíček mohl proběhnout, napít se a vykonat potřebu. Mějte u sebe speciální sběrač výkalů, s kterým je celá činnost vyprázdnění pejska hygieničtější a příjemnější.