Konfigurátor ti pomůže přizpůsobit stravu přesně
na míru tvému Alíkovi.
Či Alince?
 
Spustit »

Výhody nákupu

Doprava ZDARMA               pro objednávky >990 Kč                 při přepravě zásilkovou službou

Široký sortiment , více než 10.000 položek.
Věrnostní slevy až 10%.

 

Anketa
Jakou oblíbenou značku hraček kupujete ?
70 % (87)
11 % (14)
5 % (6)
0 % (0)
0 % (0)
14 % (17)

Celkem hlasovalo: 124
Výhodné akce pro členy klubu
  • Věrnostní slevy až 10%
  • Přednostní informace o slevách
  • Přístup k nabídkám pro členy
  • Uchování informací o nákupech
  • Přístup ke klubovým aktivitám

Chybí Vám zde Vaše oblíbené produkty?

Nevíte si rady s nákupem?

Nebo chcete jen pochválit naše služby?

Napište nám »

Víčka a doplňky pro psy

(1)

Otevřeli jste konzervu s větším obsahem krmiva, kterou Váš pejsek najednou nesní? Aby zbylé krmivo zůstalo čerstvé, uzavřete konzervu praktickým, plastovým víčkem. Umělohmotné víčko je snadno omyvatelné a také znovu použitelné, je tedy vhodné pro skladování konzerv v lednici. Pro uchování čerstvých granulí využijte zásobníky na krmivo


ONTARIO Univerzální víčko na konzervy Kód: 214-2199 ONTARIO Univerzální víčko na konzervy
Skladem
Ontario 3 rozměry konzerv, madlo pro snadné sejmutí
38 Kč
12
12 24 48

Správný výběr

Pokud často berete nějaké jídlo na cesty pro Vašeho mazlíčka, toto uzavíratelné víčko je přímo pro Vás. Jestliže máte větší konzervu, kterou celou nespotřebujete, toto víčko konzervu krásně uzavře a zabrání tomu, aby se jídlo zkazilo či vylilo. Vy už si díky němu nebudete dělat s těmito problémy starosti a budete si užívat radovánky na Vašich cestách. Víčko je dále specifické tím, že je velmi praktické, pružné a díky silikonovému materiálu je také hygienické a dá se snadno umýt. Má také tři úrovně velikostí, takže je přizpůsobené pro všechny konzervy různých velikostí. Samozřejmostí je, že může být víčko užito na konzervy pro kočky a další zvířata.

Praktické informace

Hodně psů má cestování rádo a cestu si užívá. Ať už se jedná o cestování autem či jiným dopravním prostředkem, jsou psi, pro které může být cestování stresová záležitost, dokonce se jim i může dělat špatně. V tomto případě je dobré, aby pes před cestou nejedl. Můžete se také poradit s veterinářem ohledně léků na nevolnost. Při cestování byste měli dělat krátké pauzy, aby se mazlíček mohl proběhnout, napít se a vykonat potřebu. Mějte u sebe speciální sběrač výkalů, s kterým je celá činnost vyprázdnění pejska hygieničtější a příjemnější.