Právě si prohlíží 4 zákazníci.
Značka: PetSafe

Elektronický sprejový obojek PetSafe

Sprejový obojek PetSafe sprejový trenér. Zařízení vhodné zejména pro eliminaci nežádoucího chování v dosahu do 275 metrů. Využívá přírodní citrusový sprej.
Značka: PetSafe
Skladem
DOPRAVA ZDARMA

Podrobnosti

Elektronický sprejový obojek PetSafe

 

Elektronický sprejový obojek Vám pomůže pri výcviku psa bez použití vodítka do vzdálenosti 275 metrů. Při stisknutí ovládacího tlačítka, vysílačka vyšle signál, který aktivuje obojek na krku psa, který vystříkne sprej. Při správném použití tréninkového zařízení bude výcvik Vašeho psa jednoduchý a efektivní. Pes se naučí různým povelům, které je někdy bez vodítka velmi obtížné naučit (např. povel "ke mně" a pod.). Jedním z nejdůležitějších povelů je naučit psa aby na zavolání přišel k majiteli. Pokud Váš pes nereaguje na Vaše volání a pokud navíc má pes tendenci pronásledovat auta, ptáčky či dokonce lidí, 450m trenér je tréninkové zařízení, které si s tím jistě poradí.

Navíc pomocí tohoto elektronického sprejového obojku dokážete i staršího psa odnaučit již naučeným zlozvykům, jako je například vyskakování na lidi, hrabání se v odpadcích (nebo alternativně "rytí zahrady"), nadměrného štěkání, ležení na Vašem oblíbeném křesle a pod. Elektronický sprejový obojek je například vynikajícím pomocníkem i při kontrolování psa pokud má tendenci "sbírat odpadky". Budete schopen na dálku psovi zadat povel "pusť" a on či ona Vás určitě poslechne ještě před "spolknutím sousta" a po jistém čase se k danému zlozvyku již nevrátí.

 

Základní charakteristika zařízení

dosah zařízení 275 m
typ korekce sprejová
2 boost funkce ne
intenzita korekce: 4 úrovně nastavení spreje
rozšiřitelný ne
vodotěsnost vodotěsný - ne však ponořitelný
baterie dobíjecí obojek i vysílačka
vhodné pro: pro psy s váhou nad 3,6kg

 

 

 » Obojek

používá dobíjecí baterii NiMH
Váha: 136 g
Velikost:
Velikost nastavitelného řemínku: 15-71 cm

 

» Vysílačka

používá dobíjecí baterii NiMH
Váha:
Velikost:
Velikost antény:

Hodnocení

Recenze mohou vkládat pouze ověření uživatelé, nicméně není ověřeno, zda si zakoupili právě toto zboží.

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.