Právě si prohlíží 6 zákazníků.
Značka: Reedog

Reedog MX-1200 Sport pro 2 psy

<p>Reedog MX-1200 Sport je profesionální výcvikový obojek s mnoha funkcemi a dosahem až 1200 metrů. Jedná se o exkluzivní a velmi propracovaný výcvikový systém, který nabízí funkce : zvuk, vibrace a impuls. Obojek lze rozšířit až pro výcvik 3 psů na
Značka: Reedog
Momentálně nedostupné
DOPRAVA ZDARMA

Toto zboží bohužel momentálně nemáme na skladě, my ani naši dodavatelé. Vyberte si prosím alternativu, nebo vám zašleme upozornění ihned po naskladnění.

Podrobnosti

Reedog MX-1200 Sport je profesionální výcvikový obojek s mnoha funkcemi a dosahem až 1200 metrů. Jedná se o exkluzivní a velmi propracovaný výcvikový systém, který nabízí funkce: zvuk, vibrace a impulz. Obojek lze rozšířit až pro výcvik 3 psů najednou, je plně vodotěsný a nabíjecí. Hodí se pro výcvik psů všech plemen a velikostí (5 - 100 kg váhy). Disponuje nejmodernější technologií pro zajištění funkcí: AutoMemory (uloží poslední nastavení intenzity korekcí pro každého psa, pro přepínání mezi psy), DryDog (vodotěsný a ponořitelný přijímač do 2 metrů), QuickCharge (rychlonabíjení vysílačky a přijímače během 2 hodin).


  


Hlavní funkce obojku • Dosah až 1200 metrů v otevřeném prostředí

 • Ovládání až 3 psů pomocí jedné vysílačky

 • 10 úrovní impulzu a vibrací

 • Pro každou funkci tlačítko zvlášť - zajištěné jednoduché a pohotové ovládání

 • Dvě tlačítka “+” a “-” pro nastavení síly impulzů a vibrací.

 • 3 tlačítka pro výběr psa, pro každého psa jedno tlačítko

 • Podsvícený LCD displej

 • Dual Charger - duální nabíječka pro nabíjení přijímače i vysílačky najednou.

 • AutoMemory - obojek si pamatuje nastavené funkce, pokud přepnete na jiného psa, budete mít uložené nastavení pro daného psa

 • DryDog technolgie - vodotěsný obojek i vysílačka, pes se může s obojkem ponořit až do hloubky 2 metrů.

 • QuickCharge - rychlonabíjení obojku i vysílačky. Oboje zařízení se nabije během 2 hodin


 
 


Typ korekce 


Výcvikový obojek Reedog MX-1200 Sport disponuje funkcí zvuk, vibrace a impulz. Síla impulzů a vibrací je nastavitelná v 10ti úrovních.


 Dosah obojku


Reedog MX-1200 Sport vám pomůže trénovat vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 1200 metrů. Tento dosah je dostatečný jak pro základní, tak i profesionální výcvik většiny psů. Reedog MX-1200 Sport je ideální volbou pro použití ve městě i v lese, kde jsou horší podmínky a může dojít ke snížení dosahu.


 


Baterie a nabíjení


Vysílačka u Reedog MX-1200 Sport je osazena dobíjecím a vyměnitelným Lithium-Ion akumulátorem o kapacitě 545mAh a  650mAh pro přijímač. Vysílačka i přijímač disponují technologií QuickCharge, díky které se nabijí během 2 hodin.


  


Počet psů 


Reedog MX-1200 Sport je možné použít pro ovládání více psů najednou bez ztráty funkcí. Přikoupením dalšího přijímače můžete jednoduše rozšířit funkce pro výcvik 3 psů najednou. Na vysílačce pomocí spodních tlačítek přepínáte mezi jednotlivými psy. Díky technologi AutoMemory budete mít uložené nastavení pro přepnutí zpět na daného pejska.


 


Displej 


Reedog MX-1200 Sport má kvalitní podsvícený LCD displej, díky kterému můžete psa trénovat jak ve dne, tak i v noci. 


 


Vodotěsnost 


Reedog MX-1200 Sport disponuje technologií DryDog, která zajištuje maximální ochranu proti vniknutí vody. Obojek je tak plně vodotěsný a krátkodobě ponořitelný až do 2 metrů. Vysílačka je pogumovaná a vodotěsná, nevadí jí běžný déšť, sníh nebo bahno, ale nesmí dojít k ponoření do vody. 


  


Délka obojku


Reedog MX-1200 Sport má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 75cm. Je tak vhodný pro nejmenší i největší plemena psů.


 
Váha a rozměry


Vysílačka má výšku 13.3cm, šířku 5.5cm, hloubku 2.9cm a její váha je 89 gramů. Přijímač má šířku 7.5cm, výšku 4.1cm a hloubku 4.1cm a jeho váha je 80 gramů. 


 


Hodnocení

Recenze mohou vkládat pouze ověření uživatelé, nicméně není ověřeno, zda si zakoupili právě toto zboží.

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.