Náhradní díly, doplňky

V případě, že potřebujete opravit či vylepšit výbavu nositelné elektroniky pro Vašeho psa, využijte nabídky našich chovatelských potřeb. Najdete u nás například izolovaný drát k elektronickému plotu, díky kterému zamezíte útěku psa ze zahrady a jeho zatoulání. Dále také praktické obojky na GPS lokátory, náhradní adaptéry na nabíjení a mnoho dalšího.

Zobrazit více Zavřít text

Správný výběr

Jestliže Vám něco chybí k naší nositelné elektronice, nebo ji používáte často, je dobré mít náhradní díly, s kterými budete elektroniku bez obav využívat. Můžete si vybrat z široké řady náhradních obojků, baterií, dílů k neviditelnému plotu a další. Pokud chcete mít pejska hodného a vycvičeného, doporučujeme produkty z široké řady na výcvik pro psy. Jestliže pořídíte Vašemu pejskovi obojek a vodítko, zajistíte si to, že Vám Váš pejsek neuteče.

Na co si dát pozor

Je důležité si dát při výběru pozor na to, abyste si vybrali ten správný typ. Pečlivě si čtěte informace o produktech, abyste si nemuseli dělat námahu s vracením produktu a mohli jej ihned používat. Váš mazlíček bude nadšený, pokud mu pořídíte nový pelíšek, kde si jistě rád odpočine.