Značka: Aminela
Velikost čtyřnožce: S
Věk: fialová

Aminela lanové přepínací vodítko 8mm/240cm fialové

Aminela kulaté přepínací vodítko z pevného lana

Když se snoubí jednoduchost s kvalitou, precizní prací a domácí českou výrobou, jsou na světě Aminela obojky a vodítka, která překvapí svou jednoduchostí a

Značka: Aminela
Velikost čtyřnožce: S
Věk: fialová
Skladem
429 Kč

Podrobnosti

Výhodou přepínacího vodítka je karabina na každém konci vodítka a dva kovové kroužky všité do vodítka ve dvou vzdálenostech. Každým přepnutím se vytvoří různě velká rukojeť a prostor pro psa. Celková délka vodítka včetně karabin je 220cm. Díky dvěma všitým kroužkům a karabině získáte vodítko ve třech délkách - cca 200cm, 180cm a 120cm.


Přepínací vodítko skýtá mnoho možností, můžete ho využít na pouhé procházky lesem i ve městě, na výcvik, pomocí dvou karabin ho můžete přepnout i ke speciálním opaskům a využít tak vodítko třeba na túry, nebo sport se psem.


Vodítka a obojky Aminela jsou vytvářena  s maximálním ohledem na kvalitu, dobré a pevné zpracování a pohodlí pro majitele i psí mazlíčky. U této série jsme vsadili na jednoduchost, protože v jednoduchosti se skrývá krása. 


Značka Aminela je vytvářena týmem lidí, kteří vlastní jednoho a více psů, jsou s nimi aktivní a chápají tak jejich potřeby a respektují jejich nároky.

Hodnocení

Recenze mohou vkládat pouze ověření uživatelé, nicméně není ověřeno, zda si zakoupili právě toto zboží.

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Aminela

Firma Aminela vyrábí designové obojky, vodítka, pelechy a matrace. Veškeré produkty se vyrábí v České republice. Při výrobě je dbán veliký důraz na kvalitu zpracování tak, aby produkt vydržel co nejdéle.