Značka: PetKit

Petkit Trees hračka pro psy hnědá S

<p><strong>Hračka pro psy 3v1</strong> v sobě kombinuje hračku na pamlsky, pískací a žvýkací hračku pro psy a motivuje majitele k jejich údržbě. Balení obsahuje praktický stojánek, na kterém hračka po omytí snadno osychá. Po umístění na
Značka: PetKit

Podrobnosti

Hračka pro psy 3v1 v sobě kombinuje hračku na pamlsky, pískací a žvýkací hračku pro psy a motivuje majitele k jejich údržbě. Balení obsahuje praktický stojánek, na který se hračka po omytí umístí a dobře tak osychá na vzduchu. Po umístění na stojánek tvoří hračka dekoraci v podobě stromku.


 Petkit Fun Tree nabízí 3 typy hračky: hladký hnědý tvar pro plnění pamlsky, žvýkací zelená varianta s drážkami pro čištění chrupu a žlutá pískací, skvělá pro venkovní zábavu.


Nepředvídané psí mlsání


Proč bude tato hračka pejska bavit déle než jiné hračky na pamlsky? Petkit plnicí hračka je navržena tak, aby díky nepravidelnému tvaru a štěrbinám uvnitř trousila pamlsky nepředvídatelně. Hra tak stimuluje pejskovu zvědavost a motivuje ke hře na delší dobu, než u hraček s předvídatelným dávkováním. Hnědý oválný "míček" s hladkým povrchem je proto skvělý tip, když pejsek např. musí vydržet nějakou dobu sám. S hračkou na pamlsky se totiž i na delší dobu může zabavit sám! Bude se soustředit na hru a jeho stýskání se zmenší.


 


 
Zábavná hra i zubní hygiena psa


Vyrobit kousací hračku takovou, aby byla pružná a zároveň pevná, měkká, ale odolná a vyhověla psímu skusu, to už je skoro umění. Které ovšem Petkit ovládá, a proto vytvořil pro vaše pejsky plnicí a kousací hračku, která vyhoví jejich instinktu kousání, pročistí a promasíruje chrup i dásně. Materiál je však zároveň velmi odolný proti prokousnutí. 


 


 Na jinou schovávanou...


Varianta ve žluté barvě vydává 6 různých pískacích tónů a stimuluje pozornost pejska hned na dvou rovinách: sluchové a zrakové. Je tak ideální volbou také jako házecí hračka na ven, protože svou výraznou barvou i písknutím při dopadu nebo skousnutí "napovídá" pejskovi, kde ji má hledat. 


Na hraní i na výstavu!


Petkit Fun Tree je hračka, která je tak trochu záměrně vzhledově sympatická i pro oko majitele. Značka se tak snaží podpořit chovatelskou péči o sortiment hraček psího mazlíčka. Takovou hračku totiž nenecháme jen tak někde válet a taky na ni nezapomeneme. Svým vzhledem vybízí výrobek k pravidelnému umývání po použití, a nedochází tak ke zbytečnému plýtvání, ztrátě nebo špatné hygieně hraček pro psy. Umytou hračku jednoduše postavíte na přikládaný stojánek, aby na vzduchu dostatečně proschla a nemusela vám doma nikde překážet. Po umístění na stojánek hračka tvoří dekoraci ve tvaru stromu a díky tvaru nebude voda kapat okolo.S- výška 9cm


M- výška 11cm

Hodnocení

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.