Odpružené vodítko umožňuje mnohem plynulejší, pohodlnější a zdravější běh. Jeho používání uleví Vašim i psím zádům. Je nepostradatelnou pomůckou pro milovníky sportu a psů. Snadno se připne na opasek či profesionální postroj a Vy můžete směle vyrazit do terénu. Největší výhodou je dlouhá vzdálenost vodítka, která poskytne pejskovi volnost pohybu. V zimních měsících nezapomeňte na outdoor oblečky, které pejska ochrání před prochladnutím.

Zobrazit více Zavřít text

Vodítko Strong

Vodítko Strong
Non-stop dogwear L, M černá
Do týdne
od 639 Kč

Vypouštěcí karabina

Vypouštěcí karabina
Non-stop dogwear
Do týdne
210 Kč

Bungee leash

Bungee leash
Non-stop dogwear černá 2,0m, 2,8m
Momentálně nedostupné
od 890 Kč

Double Bungee leash 2,8m

Double Bungee leash 2,8m
Non-stop dogwear černá 2,8m
Momentálně nedostupné
1.490 Kč

Touring Bungee Adjustable

Touring Bungee Adjustable
Non-stop dogwear černá
Momentálně nedostupné
1.590 Kč

Touring Double

Touring Double
Non-stop dogwear černá 46cm/23m, 46cm/13m
Momentálně nedostupné
949 Kč

Proč vodítka na běhání?

Speciální vodítko

Vodítka na běhání jsou ideální, pokud je sportování se psem pro Vás zábavou. Dají se použít i na delší procházky či jiné sporty. Také se jim říká amortizér, což znamená to, že jsou speciálně odpružená, tudíž Vám nebudou bránit ve svobodném pohybu a ulehčí Vám záda. Skvěle se hodí ke speciálnímu opasku na běhání, který ulehčuje zádům také, neboť se tlak pejska rozprostře po celé jeho délce a Vám se bude běhat snadněji. Vodítka se dají krásně zkombinovat s obojky, tudíž můžete vytvořit krásný a stylový komplet, s kterým se budete cítit skvěle.

Praktické informace

Pokud rádi sportujete a běhání je Váš koníček, určitě se stane koníčkem i pro Vašeho mazlíčka. Je potřeba, abyste s pejskem začali běhat postupně, protože stejně jako Vy, tak i Váš pes si potřebuje získat nějakou kondici. Je ale skvělé, že psi kondici získávají mnohem rychleji a pohyb je velice baví. Také je dobré, pokud s pejskem běháte více v terénu než na zpevněných plochách, neboť asfaltované silnice či chodníky nejsou dobré pro stavbu těla Vás i Vašeho mazlíčka. Jestliže často chodíte s Vaším psem do přírody, nezapomeňte mít u sebe antiparazitika, s kterými pejsek nechytí žádné klíště ani blechy.