Zákazový sprej je vhodný pro majitele psů a koček, kteří chtějí zamezit nežádoucímu chování jejich chlupatých miláčků. Sprej slouží k ochraně nábytku, ale i květin a dalších míst na zahradě. Psi a kočky zanechají místo postříkané sprejem bez povšimnutí. Díky opakovanému použití spreje si můžete být jisti, že pejsek místo již nebude značkovat.

Zobrazit více Zavřít text

Spray BEAPHAR Anti Knabbel proti okusování 100ml

Spray BEAPHAR Anti Knabbel proti okusování 100ml
Beaphar 100ml
Skladem
209 Kč

Jak vybrat správný zákazový sprej pro psy?

Praktické informace

Jestliže máte doma pejska, který Vám chodí okusovat nebo značkovat místo, které je nežádoucí, zákazový sprej je přímo pro Vás. Nastříkejte v určité vzdálenosti sprej na místo, ke kterému nemá pejsek chodit, a uvidíte, jak si brzo uvědomí, že má k místu zákaz. Pokud bude povely dodržovat, je vhodné ho odměnit nějakým pamlskem, který pro něj bude správná motivace. Nezapomeňte ale, že jsou pamlsky pouhým doplňkem ke krmivu, tudíž neslouží jako náhrada pestré stravy.

Na co si dát pozor

Je dobré si uvědomit to, že může být pejsek na některou z látek ve spreji alergický. Proto pečlivě čtěte příbalový leták nebo se poraďte s nějakým odborníkem. Při výcviku můžete také využít speciální výcvikové obojky, které Vašemu mazlíčkovi pomohou zmírnit jeho rošťáckou náladu a naučí se, co je správně a co dělat nemá.