Elektronické obojky jsou osvědčeným pomocníkem k výcviku psa nebo korekci nevhodného chování. Obojek dá pejskovi impuls, díky kterému si pes brzy vytvoří spojení mezi svým nesprávným chováním a tímto signálem. Elektronický obojek pomůže i majitelům psů, kteří potřebují odstranit problémy s přivoláním svého psa. K výcviku pejska, také můžete využít stahovací a polostahovací obojky.

Zobrazit více Zavřít text

Extra obojek pro elektrický ohradník pro psy…

Extra obojek pro elektrický ohradník pro psy PetSafe® Stay + Play - velký
PetSafe
Skladem
4.979 Kč

Extra obojek pro elektrický bezdrátový ohradník pro…

Extra obojek pro elektrický bezdrátový ohradník pro psy PetSafe® Stay + Play - malý
PetSafe
Zboží není na skladě
4.979 Kč

Obojek DOGTRACE proti štěkotu d-mute small light  1ks

Obojek DOGTRACE proti štěkotu d-mute small light  1ks
Dogtrace 1ks
Zboží není na skladě
1.384 Kč

EUKANUBA balíček pro štěně 1ks

EUKANUBA balíček pro štěně 1ks
Eukanuba malý, střední, velký štěně
Zboží není na skladě
179 Kč

Praktické rady

Jestliže Váš mazlíček neposlouchá, utíká Vám na procházce za zvěří nebo celkově dělá problémy, je vhodný si elektrický obojek pořídit. Pomáhá při výcviku psa a ulehčuje Vám život. Nemusíte se bát, že by obojek byl nějak nebezpečný, neboť je impulz velmi slabý. Pes si tento impulz spojí s činností a velice brzo pochopí, že je něco špatně. Obojky nabízíme ve všech velikostech a na všechna plemena psů. 

Na co si dát pozor

Je dobré dbát na to, že by obojek neměli používat úplní amatéři, a že je vždy dobré se poradit ohledně výcviku s nějakým odborníkem. Ovladač má nastavitelné stupně impulzů, proto si dávejte pozor na to, jaké tlačítko mačkátek. Síla impulzů je u psů velice subjektivní, neboť se musí brát na zřetel velikost psa, hustota srsti a také to, jestli je pes mokrý či nikoliv. Jestliže pes vše hezky zvládá a poslechne Vás, je dobré ho odměnit nějakým pamlskem. Nezapomínejte ale, že jsou pamlsky pouhým doplňkem ke krmivu, nikoliv náhrada pestré stravy.