Konfigurátor ti pomůže přizpůsobit stravu přesně
na míru tvému Alíkovi.
Či Alince?
 
Spustit »

Výhody nákupu

Doprava ZDARMA               pro objednávky >990 Kč                 při přepravě zásilkovou službou

Široký sortiment , více než 10.000 položek.
Věrnostní slevy až 10%.

 

Anketa
Jakou oblíbenou značku hraček kupujete ?
62 % (33)
9 % (5)
9 % (5)
0 % (0)
0 % (0)
19 % (10)

Celkem hlasovalo: 53
Výhodné akce pro členy klubu
  • Věrnostní slevy až 10%
  • Přednostní informace o slevách
  • Přístup k nabídkám pro členy
  • Uchování informací o nákupech
  • Přístup ke klubovým aktivitám

Chybí Vám zde Vaše oblíbené produkty?

Nevíte si rady s nákupem?

Nebo chcete jen pochválit naše služby?

Napište nám »

Elektronické obojky pro psy

(6)

Elektronické obojky jsou osvědčeným pomocníkem k výcviku psa nebo korekci nevhodného chování. Obojek dá pejskovi impuls, díky kterému si pes brzy vytvoří spojení mezi svým nesprávným chováním a tímto signálem. Elektronický obojek pomůže i majitelům psů, kteří potřebují odstranit problémy s přivoláním svého psa. K výcviku pejska, také můžete využít stahovací a polostahovací obojky.


Extra obojek pro elektrický ohradník pro psy PetSafe®… Kód: BG-PIF19-14186 Extra obojek pro elektrický ohradník pro psy PetSafe® Stay + Play - velký
Do týdne
bez omezení, hypoalergenní PetSafe
4.979 Kč
Extra obojek pro elektrický bezdrátový ohradník pro… Kód: BG-PIF19-14011 Extra obojek pro elektrický bezdrátový ohradník pro psy PetSafe® Stay + Play - malý
Na objednání
bez omezení, hypoalergenní PetSafe
4.979 Kč
Obojek DOGTRACE proti štěkotu d-mute small 1ks Kód: 0504-102 Obojek DOGTRACE proti štěkotu d-mute small 1ks
Skladem
Dogtrace 1ks
1.369 Kč
12
12 24 48

Praktické rady

Jestliže Váš mazlíček neposlouchá, utíká Vám na procházce za zvěří nebo celkově dělá problémy, je vhodný si elektrický obojek pořídit. Pomáhá při výcviku psa a ulehčuje Vám život. Nemusíte se bát, že by obojek byl nějak nebezpečný, neboť je impulz velmi slabý. Pes si tento impulz spojí s činností a velice brzo pochopí, že je něco špatně. Obojky nabízíme ve všech velikostech a na všechna plemena psů. 

Na co si dát pozor

Je dobré dbát na to, že by obojek neměli používat úplní amatéři, a že je vždy dobré se poradit ohledně výcviku s nějakým odborníkem. Ovladač má nastavitelné stupně impulzů, proto si dávejte pozor na to, jaké tlačítko mačkátek. Síla impulzů je u psů velice subjektivní, neboť se musí brát na zřetel velikost psa, hustota srsti a také to, jestli je pes mokrý či nikoliv. Jestliže pes vše hezky zvládá a poslechne Vás, je dobré ho odměnit nějakým pamlskem. Nezapomínejte ale, že jsou pamlsky pouhým doplňkem ke krmivu, nikoliv náhrada pestré stravy.