Konfigurátor ti pomůže přizpůsobit stravu přesně
na míru tvému Alíkovi.
Či Alince?
 
Spustit »

Výhody nákupu

Doprava ZDARMA               pro objednávky >990 Kč                 při přepravě zásilkovou službou

Široký sortiment , více než 10.000 položek.
Věrnostní slevy až 10%.

 

Anketa
Jakou oblíbenou značku hraček kupujete ?
70 % (87)
11 % (14)
5 % (6)
0 % (0)
0 % (0)
14 % (17)

Celkem hlasovalo: 124
Výhodné akce pro členy klubu
  • Věrnostní slevy až 10%
  • Přednostní informace o slevách
  • Přístup k nabídkám pro členy
  • Uchování informací o nákupech
  • Přístup ke klubovým aktivitám

Chybí Vám zde Vaše oblíbené produkty?

Nevíte si rady s nákupem?

Nebo chcete jen pochválit naše služby?

Napište nám »

Polostahovací obojky pro psy

(6)

Má Váš pes nějaký zlozvyk, který ho chcete odnaučit? Mnoho pejsků běhá nebo útočí na jiné psy, kočky či kolemjdoucí. S výchovou psa Vám v tomto případě pomohou stahovací a polostahovací obojky. Při správném používání pomohou psa zlozvyk rychle odnaučit. Za poslušnost odměňte psa pamlskem a novým koženým nebo nylonovým obojkem.


12
12 24 48

Praktické informace

Polostahovací obojky se využívají zejména při výcviku a v případě, že Váš pes není poslušný na vodítku a táhne Vás. Tyto obojky se liší od stahovacích obojků tím, že mají nastavitelné utáhnutí a díky tomu můžete korigovat a kontrolovat to, jestli pejska obojek příliš neškrtí. Je s nimi lepší manipulace, než s klasickými obojky, tudíž tvoří kompromis mezi obojky klasickými a stahovacími. Zároveň tento obojek může být vhodný při růstu psa, neboť se přizpůsobí obvodu krku.

Na co si dát pozor

Je dobré vědět, že by neměli tyto obojky používat lidé, kteří s nimi nemají žádné zkušenosti a nevědí, jak je správně použít. Může se totiž stát, že se špatné zacházení podepíše na fyzické i psychické stránce Vašeho mazlíčka. Vždy je tedy lepší se poradit s nějakým odborníkem. Jestliže Váš pejsek poslechne Váš povel a udělá to, co má, je dobré ho odměnit nějakým dobrým pamlskem. Je ale důležité nezapomínat na to, že pamlsek slouží jako doplněk ke krmivu a není to náhrada pestré stravy.