Právě si prohlíží 9 zákazníků.
Zubní kartáček pro psy, VET´S BEST
Značka: VET´S BEST

Zubní kartáček pro psy, VET´S BEST

kartáček na čištění zubůVet 's Best® zubní kartáček má tři hlavy, které se pohodlně přizpůsobí tvaru každého zubu a tím efektivně vyčistí celý chrup vašeho pejska. Doporučujeme používat v kombinaci s dentálním gelem pro psy Vet 's Best®.Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme používat několikrát týdně.
Značka: VET´S BEST

Podrobnosti


Zubní kartáček pro psy - VET´S BEST


Vet 's Best® zubní kartáček má tři hlavy, které se pohodlně přizpůsobí tvaru každého zubu a tím efektivně vyčistí celý chrup vašeho pejska. Doporučujeme ji používat v kombinaci s dentálním gelem pro psy Vet 's Best®.


Již více než 30 let Vet´s Best připravuje přírodní ingredience, které společně pomáhají k většímu pohodlí a ochraně vašeho domácího mazlíčka.
Hlavní vlastnosti zubního kartáčku pro psy, VET´S BEST  • Tři štětinové hlavy kartáčku umožňují rychlé a snadné čištění

  • Texturovaná rukojeť pro pohodlné uchopení

  • Pravidelné používání pomůže snížit tvorbu plaků a zubního kamene a podpořit čerstvý dech

  • Unikátní design kartáčku se přizpůsobí tvaru zubů pro jejich efektivní čištění

  • Pro dosažení nejlepších výsledků používejte několikrát týdně


Návod na použití


Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud použijete VET'S BEST zubní kartáček s trojitou hlavou, kterou účinně očistíte plak a zubní kámen. Při prvním použití naneste trošku zubní pasty na prst a nechte ji svého psa ochutnat. Poté naneste malé množství zubní pasty na zubní kartáček a jemně začněte čistit přední část chrupu psa a hlavami kartáčku se snažte projít každý zub a vyčistit ho zepředu i zezadu. Následně pokračujte i čištěním ostatních zubů. Pro dosažení nejlepších výsledků čistěte zuby svého psa několikrát týdně a po umytí ho nenechte jíst žádné jídlo ani pít vodu 30 minut. Po každém použití opláchněte zubní kartáček čistou vodou.

Hodnocení

Recenze mohou vkládat pouze ověření uživatelé, nicméně není ověřeno, zda si zakoupili právě toto zboží.

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.