Právě si prohlíží 7 zákazníků.
Značka: Orijen
Velikost čtyřnožce: malý, střední, velký
Věk: mladý pes, senior, dospělý
Chuť: hovězí, telecí
Velikost pytle: Vzorek
Zdraví a dieta: bez omezení, hypoalergenní
Velikost balení: 170g, 454g

ORIJEN FD Foods Regional Red Dog

ORIJEN REGIONAL RED | MASOVÉ MEDAILONKY PRO PSY
Značka: Orijen
Velikost čtyřnožce: malý, střední, velký
Věk: mladý pes, senior, dospělý
Chuť: hovězí, telecí
Velikost pytle: Vzorek
Zdraví a dieta: bez omezení, hypoalergenní
Velikost balení: 170g, 454g
Samostatně neprodejné

Toto zboží bohužel momentálně nemáme na skladě, my ani naši dodavatelé. Vyberte si prosím alternativu, nebo vám zašleme upozornění ihned po naskladnění.

Podrobnosti

Všichni psi jsou vyvinuti tak, aby prospívali ze stravy bohaté na celé maso, orgány a kosti. Receptura krmiva ORIJEN Regional Red poskytuje přirozený zdroj všech živin, které váš pes potřebuje k dosažení špičkové kondice.SLOŽENÍ: Syrové hovězí maso (22%), syrová hovězí játra (17%), syrové jehněčí maso (8%), syrový platýs (7.5%), syrové maso z divokého kance (4.5%), syrové vepřové maso (4.5%), syrové bizoní maso (4%), syrová jehněčí játra (4%), syrová vepřová játra (4%), celý syrový sleď (3.5%), vláknina z hrášku, syrové hovězí ledviny (3%), syrová kost z divokého kance (2.5%), celá čerstvá dýně, čerstvé listy kapusty, čerstvé mrkve, celá čerstvá jablka, syrové jehněčí dršťky (1.5%), syrové jehněčí dršťky (1.5%), syrová kančí játra (1%), syrové hovězí dršťky (1%), syrové kančí srdce (0.5%), sůl, sušená řasa, chlorid draselný.VÝŽIVOVÉ DOPLŇKY: (na KG): cholin chlorid: 1200mg, hydrát chelátu zinku a aminokyselin: 72mg, kyselina D- panthotenová: 25mg, hydrát chelátu mědi a aminokyselin: 12mg, hydrát chelátu manganu a aminokyselin: 10mg, bohatý extrakt tokoferolu přírodního původu: 250IU.ANALYTICKÉ SLOŽKY: Hrubý protein 36 %, Obsah tuku 35 %, Hrubý popel 9 %, Hrubá vláknina 5 %

Vlhkost 4 %, Vápník 1.4 %, Fosfor 1.2 %, Omega 3 a 6 mastné kyseliny 2 % / 1 %POKYNY KE KRMENÍ

Aby si váš pes plně užil krmiva ORIJEN Freeze Dried, obnovte jeho strukturu přidáním 4 polévkových lžic (60ml) teplé vody na medailonek a před podáváním počkejte 5 minut. Každý pes je jedinečný a proto se krmné dávky mohou lišit v závislosti na věku a aktivitě. Přihlédněte k váze a odpovídajícím způsobem upravte krmnou dávku. Krmte 2x denně a vždy podejte dostatek čerstvé, čisté vody.

Případný zbytek ihned uložte do ledničky a všechny zbytky starší tří dnu zlikvidujteVÁHA PSA POČET MEDAILONKŮ NA DEN

2kg 1 a 1/2

3 kg 2

5 kg 3

7 kg 4

11 kg 5 a 3/4

15 kg 7

Hodnocení

Recenze mohou vkládat pouze ověření uživatelé, nicméně není ověřeno, zda si zakoupili právě toto zboží.

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Orijen

VE FIRMĚ CHAMPION PETFOODS JE POSLÁNÍ JASNÉ A SILNÉ, VYRÁBÍ BIOLOGICKY VHODNÉ KRMIVO PRO PSY A KOČKY Z ČERSTVÝCH MÍSTNÍCH SUROVIN. 
Filosofie BIOLOGICKY VHODNÉHO oceňovaného krmiva představuje zcela novou třídu krmiv pro psy a kočky podle jejich přirozené adaptace na příjem potravy, která je bohatá na obsah čerstvého masa a proteinů.