Právě si prohlíží 8 zákazníků.
VLP
Obojek antiparazitní BEAPHAR SOS Flea & Tick 65 cm 1ks
Velikost balení: 1ks
Velikost čtyřnožce: malý, střední, velký
Věk: dospělý, mladý pes, štěně
Zdraví a dieta: antiparazitní
Značka: Beaphar

Obojek antiparazitní BEAPHAR SOS Flea & Tick 65 cm 1ks

Antiparazitní, bílý, voděodolný obojek proti klíšťatům a blechám pro dospělé psy od 6 měsíců věku. Aktivuje se krátkým škubnutím. Délka: 65 cm.
Velikost balení: 1ks
Velikost čtyřnožce: malý, střední, velký
Věk: dospělý, mladý pes, štěně
Zdraví a dieta: antiparazitní
Značka: Beaphar
Skladem
159 Kč

Podrobnosti

Antiparazitní obojek pro psy od 6 měsíců věku. Efektivně hubí blechy a klíšťata. Obojek je voděodolný, bílé barvy. Aktivuje se trhnutím.

Léčivá látka: Stirofosum 3,562g

Účinnost:
Působení obojku je optimální po 4 dnech a trvá 8 měsíců proti blechám, 4 měsíce proti klíšťatům.

Způsob a cesta podání:
Obojek zapněte kolem krku psa, aby nebyl příliš těsný. Obojek, který přiléhá příliš těšně ke krku kočky, může způsobit podráždění kůže. Odstřihněte přebývající část obojku s přihlédnutím na možný růst zvířete. Ačkoliv občasný kontakt s vodou nesnižuje účinnost obojku, před plaváním a koupáním psa by se měl sundat, protože účinná látka je škodlivá pro ryby a ostatní vodní organismy. Jeden obojek na jednoho psa. Před použitím čtěte příbalovou informaci.

Zvláštní upozornění:
Lidé se známou přecitlivělostí na stirofosum by se měli vyhnut přímému kontaktu s veterinárním léčivým přípravkem. Po aplikaci přípravku si umyjte ruce. Zabraňte kontaktu s očima a sliznicemi. Pokud dojde k zasažení očí, vypláchněte je velkým množstvím vody. V případě přetrvávajícího podráždění vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte lékaři příbalovou informaci nebo etiketu.
O vlivu stirofosumu při březosti a laktaci není dostatek údajů, proto se použití u březích nebo laktujících fen nedoporučuje. Nepoužívat u nemocných nebo oslabených psů, zvířat se sníženou funkcí jater. Nepoužívat u štěňat do 6 měsíců věku.

Návod k použití:
Před prvním použitím aktivujte obojek krátkým škubnutím. Upevněte obojek na krk psa, zastrčte do spony a zbytek obojku odstřihněte. Ponechejte místo mezi krkem psa a obojkem zhruba na 2 prsty.


Hodnocení

hodnotil/a:
05.05.2019 | 15:59
Skvělá cena, ŽÁDNÝ ÚČINEK. Máme tři psy, každý má svůj obojek a denně každému z nich vytáčíme 3-4 napitá obrovská klíšťata. Nekupujte kvůli ceně, budete zklamaní. (nechodíme do lesa a psi jsou v bytě).
hodnotil/a:
06.04.2019 | 16:48
Funguje jak má.
hodnotil/a:
02.04.2019 | 12:20
Kupuji spolu s kočičím a opravdu fungují, až mě to překvapilo :)