Repelentní pudry pro psy

Pudry slouží jako ochrana proti klíšťatům, blechám či komárům. Aplikují se jednou až dvakrát týdně na kožich zvířete. Přípravek se ručně vmasíruje nebo včeše hřebenem do srsti. I přes použití antiparazitik se v malém procentu případů přichytí na zvíře klíště, mějte tak při ruce pinzetu na jeho odstranění. V našich chovatelských potřebách najdete nezbytné přípravky, které Vám pomohou s péči o srst a kůži milovaného čtyřnožce. 

Zobrazit více Zavřít text

Je dobré vědět

Jestliže Váš pejsek rád chodí do přírody, sypký antiparazitní pudr je tou správnou volbou. Pudr se včesá a vmasíruje do srsti zvířete, tudíž je aplikace velmi jednoduchá. V případě, že by Vašemu mazlíčkovi tento pudr vadil, doporučujeme použít ostatní přípravky, jako jsou antiparazitní obojky, pipety spot on či spreje.  Také se může v přírodě stát, že si Váš pes poraní tlapku. V tomto případě je dobré použít ochranné a hojivé masti na jeho zranění.

Na co si dát pozor

Je dobré vědět, že přípravky nejsou vhodné pro štěňata do dvou měsíců. Také si pořádně přečtěte příbalový leták, kde je uveden obsah všech látek v přípravku, protože může být Váš pejsek na některou látku alergický.