Právě si prohlíží 6 zákazníků.
VLP
Frontline Tri-Act pro psy Spot-on
Značka: Frontline
Velikost balení: 2-5 kg

Frontline Tri-Act pro psy Spot-on 2-5 kg XS

K léčbě a prevenci napadení blechami nebo klíšťaty, kde je nezbytný repelentní účinek (bránící sání) proti flebotomům, krev sajícím mouchám nebo komárům.
Značka: Frontline
Velikost balení: 2-5 kg

Podrobnosti

Frontline Tri-Act pro psy Spot-on


FRONTLINE®Tri-Actpro psy má zvláštní odpuzující účinek proti létajícímu hmyzu jako jsou komáři, flebotomové a krev sající mouchy.

FRONTLINE®Tri-Act pro psy může být použit u:
Štěňat > 8 týdnů věku nebo ˃ 2 kg hmotnosti
FRONTLINE®TRI-ACT umožňuje bojovat proti parazitům psů. Je účinný proti:

• Blechám

FRONTLINE®Tri-Act zabíjí dospělé blechy během 24 hodin po napadení vašeho zvířete.

•Klíšťatům

FRONTLINE®Tri-Act eliminuje klíšťata během 48 hodin po přichycení na zvířeti a tím snižuje riziko přenosu onemocnění. Toto riziko je největší 48 hodin po přichycení klíšťěte na zvířeti. FRONTLINE®Tri-Act má také vůči klíšťatům, která přenášejí piroplazmózu psů, odpuzující vlastnosti.

•Létajícímu hmyzu

FRONTLINE®Tri-Act odpuzuje komáry, flebotomy a krev sající mouchy. Tento přípravek má také insekticidní vlastnosti, účinné proti flebotomům a krev sajícím mouchám.


Způsob účinku

•FRONTLINE®není systémový lék: není distribuován krevním oběhem, ale zůstává na povrchu kůže zvířete.
FRONTLINE®zabíjí parazity prostým kontaktem: z místa aplikace se rozšíří na celý povrch těla, koncentruje se v mazových žlázkách a z nich obnovuje účinnou koncentraci na povrchu kůže a srsti.

•FRONTLINE®účinnost přetrvává několik týdnů.
Mazové žlázky hrají roli rezervoáru: kožní maz udržuje ingredience aplikovaného přípravku aktivní a permanentně obnovuje jejich koncentraci na celém těle zvířete. Tak je antiparazitární ochrana udržována týden po týdnu. Tento způsob ukládání a distribuce rovněž vysvětluje odolnost přípravku FRONTLINE®dešti, koupání a šamponování. FRONTLINE®zůstává účinný i po koupání a šamponování, pokud je dodržen interval 48 hodin od aplikace do prvního kontaktu s vodou a pokud není frekvence koupání nebo šamponování častější než 1x týdně.

•FRONTLINE®působí na nervový systém parazitů.

Když zasažené blechy hynou, přemísťují se na povrch těla. Proto se může stát, že uvidíte více blech na svém zvířeti po zahájení léčby přípravkem FRONTLINE®!

Hodnocení

Recenze mohou vkládat pouze ověření uživatelé, nicméně není ověřeno, zda si zakoupili právě toto zboží.

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.

Frontline

Přípravky řady FRONTLINE® jsou antiparazitární veterinární léčivé přípravky. Umožňují bojovat proti parazitům domácích mazlíčků. V sortimentu FRONTLINE®existují specifická balení pro psy, kočky nebo fretky.