Značka: EINHELL

Tavná lepící pistole

Tavná lepicí pistole je ideálním doplňkem prokaždou domácnost nebo kutilskou dílnu.
Značka: EINHELL
Skladem
348 Kč

Podrobnosti

Tavná pistole podporuje kreativní kutily v jejich projektech, zároveň ale dokáže rychle a efektivně opravit drobné nehody;Tavná lepidla jsou vhodná pro téměř všechny materiály a jsou univerzálně použitelná na dřevo a kov, látky a textilie, obklady a keramiku i na plasty a umělou hmotu.

Tavná lepicí pistole je vybavena mechanickým podáváním tavných tyčinek k cílenému nanášení a vedením tavné tyčinky s kontrolním okénkem pro dosažení přesného slepení při téměř neviditelných opravách nebo jemných modelářských pracích. Pohodlnou práci bez únavy, i při zdlouhavých projektech, zaručuje ergonomická rukojeť. Tavnou lepicí pistoli lze bez problémů postavit na stranu díky stojánku, který umožňuje bezpečnou stabilitu. Dodává se se standardní tryskou, plochou tryskou, prodlužovací tryskou a třemi tavnými tyčinkami.

Hodnocení

Recenze mohou vkládat pouze ověření uživatelé, nicméně není ověřeno, zda si zakoupili právě toto zboží.

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
EINHELL

Einhel je jeden z největších německých výrobců ručního nářadí s globální působností. Společnost byla založena v roce 1964.
V současné době působí ve 44 zemích světa, a zaměstnává více než 2000 spolupracovníků. 
Ačkoli se zaměřuje na "hobby" nářadí, její produkty vynikají vysokou kvalitou a trvanlivostí. A skvělým poměrem cena/kvalita.

Její řada Power X-Change je v současné době nejširší a nejucelenější řada akumulátorového nářadí s jedním standardem akumulátoru.
Akumulátorové nářadí jde cestou udržitelnosti, snižuje spotřebu elektrické energie a eliminuje fosilní paliva.

Vybrali jsme od této značky několik produktů, které se skvěle hodí v denní praxi chovatelů.