Konfigurátor ti pomůže přizpůsobit stravu přesně
na míru tvému Alíkovi.
Či Alince?
 
Spustit »

Výhody nákupu

Doprava ZDARMA               pro objednávky >990 Kč                 při přepravě zásilkovou službou

Široký sortiment , více než 10.000 položek.
Věrnostní slevy až 10%.

 

Anketa
Jakou oblíbenou značku hraček kupujete ?
64 % (43)
12 % (8)
7 % (5)
0 % (0)
0 % (0)
16 % (11)

Celkem hlasovalo: 67
Výhodné akce pro členy klubu
  • Věrnostní slevy až 10%
  • Přednostní informace o slevách
  • Přístup k nabídkám pro členy
  • Uchování informací o nákupech
  • Přístup ke klubovým aktivitám

Chybí Vám zde Vaše oblíbené produkty?

Nevíte si rady s nákupem?

Nebo chcete jen pochválit naše služby?

Napište nám »

Nejčastěji kladené otázky a odpovědi

Dobrý den, objednal jsem si špatnou velikost pelíšku, jak mám postupovat ? Je možná výměna ?

Děkujeme za Váš dotaz, pokud od vyzvednutí Vaší objednávky neuběhlo 14 dní, máte nárok na odstoupení od kupní smlouvy. V takovém to případě nám prosím zašlete nevyhovující pelíšek Českou poštou na adresu: bezednamiska.cz, Tiskařská 12, Praha 10, 10800. Na tento e-mail reagujte číslem Vašeho účtu. Peníze Vám po obdržení zboží vrátíme na účet. Mezitím si vytvořte novou objednávku na vyhovující pelíšek. Odstoupení od kupní smlouvy a novou objednávku tak řešíme separátně.

Dobrý den, jiné e-shopy nabízejí dodání další den. Proč to tak není i u vás ?

Dobrý den i vám, v tomto ohledu nechceme být jako jiné e-shopy. Slibem neurazíš...my však chceme, aby naše sliby byly reálné, chceme slibovat jen to, co umíme. Některé zboží dodáváme další den, ve většině případů dodáváme dva dny po objednání, raději však říkáme "do tří dnů,"  abychom říkali pravdu všem. Sami jsme vyzkoušeli mnoho e-shopů, a dodávky další den byly zcela výjimečné...

Nabízíte dopravu zdarma při odběru zboží za nějakou sumu ?

Ano, samozřejmě :-). Zboží vám dopravíme zdarma při objednávce nad 990,- korun. Děkujeme za dotaz, tuto informaci jsme na stránkách zviditelnili. Další podrobnosti o dopravě naleznete ZDE.

Chtěl jsem objednat položku s příznakem KLUB, ale nepodařilo se mi to. Proč ?

Položky s příznakem KLUB jsou vyhrazeny pro členy Klubu Bezedné misky. Abyste si takovou položku mohli objednat, je nutné být členem tohoto klubu. K tomu stačí velmi málo, zaregistrovat se v našem e-shopu, není nutné nic objednat. Pak se automaticky stanete členem klubu. A jaké další výhody na vás čekají...:-)? Podívejte se ZDE.

Mám vaši slevovou poukázku. Jak ji mám použít ?

Slevové poukázky se uplatňují v košíku, kde je k tomu zvláštní pole. Do tohoto pole vložíte kód poukázky, sleva se poté v dalším kroku načte.

Proč si nemohu vybrat kurýrní službu ?

Výběru kurýrních služeb jsme věnovali mimořádné úsilí. Nebyla pro nás priorita nalézt tu nejlevnější, chtěli jsme nalézt službu spolehlivou. Ve velkých městech to obecně problém není, my ale vozíme zboží doslova do každého koutu naší země, a proto jsme museli být při výběru velmi obezřetní. Kurýrní službu proto pro vás vybíráme s ohledem na zkušenosti v té které lokalitě, zároveň dodávky optimalizujeme tak, aby dodávka proběhla co nejrychleji a nejefektivněji. Věříme, že tímto postupem se nám daří držet vysokou úroveň našeho servisu. Děkujeme vám za pochopení.