Podporujeme útulky

Bezedná miska
Bezedná miska podporuje útulky

 

Jak možná víte z našich sociálních sítí, Bezedná miska vydatně podporuje útulky. Podpoře se věnujeme od samého začátku naší činnosti, máme jí zapsánu v naší DNA, a je to činnost, která nás v naší práci mimořádně těší. Práce útulků si nesmírně vážíme. Sami v Bezedné misce máme několik útulkáčů v péči, jsme s útulky v pravidelném kontaktu, a snažíme se naši pomoc maximálně cílit na konkrétní potřeby jednotlivých útulků. Zde představujeme útulky, se kterými aktivně a dlouhodobě spolupracujeme. Našim cílem je zvýšit povědomí o pejscích v těchto útulcích a podpořit každého pejska v něm. Lidé, kteří se o tyto útulky starají to dělají ve svém volném čase, po práci. Bez jejich práce by to nešlo.

 


Útulek JimlínFarní charita Beroun | Psí útulek Dobříš | Staň se srdcařem | Šťastná srdíčka, z.s. | Cesta za domovom | Srdcem pro kočky, z.s. | Kočičárna u Sofinky


Vybráno celkem: 122 160


Darováno celkem: 5 288 kg krmiva


Na bezedné misce máte možnost nákupem připspět na útulky. Na konci měsíce vždy všechny peníze sečteme a poctivě rozdělíme mezi útulky. Nezapomeňte tuto radostnou událost sledovat na našich sociálních sítích. Jak na to? Stačí v nákupním košíku zakliknout, že chcete přispět 20Kč na útulky.

Útulkům samozřejmě pomáháme výrazně nad rámec vašich příspěvků, vaše příspěvky jsou však důležité, a pomáhají nám pomáhat víe, než bychom dokázali sami. Děkujeme, že pomáháte s námi!


2023


Leden: 20 000 Kč, Únor: 19 000 Kč, Březen: 23 000 Kč, Duben: 18 760 Kč, Květen: 21 440 Kč, Červen: 19 960 Kč