Konfigurátor ti pomůže přizpůsobit stravu přesně
na míru tvému Alíkovi.
Či Alince?
 
Spustit »

Výhody nákupu

Doprava ZDARMA               pro objednávky >990 Kč                 při přepravě zásilkovou službou

Široký sortiment , více než 10.000 položek.
Věrnostní slevy až 10%.

 

Anketa
Jakou oblíbenou značku hraček kupujete ?
64 % (43)
12 % (8)
7 % (5)
0 % (0)
0 % (0)
16 % (11)

Celkem hlasovalo: 67
Výhodné akce pro členy klubu
  • Věrnostní slevy až 10%
  • Přednostní informace o slevách
  • Přístup k nabídkám pro členy
  • Uchování informací o nákupech
  • Přístup ke klubovým aktivitám

Chybí Vám zde Vaše oblíbené produkty?

Nevíte si rady s nákupem?

Nebo chcete jen pochválit naše služby?

Napište nám »

Věrnostní program bezedné misky

Členem věrnostního programu se stává automaticky každý zákazník, který se zaregistruje při nákupu (nakoupit můžete ale i jako neregistrovaní). To vám usnadní příští objednávku, nebudete muset vyplňovat znovu své údaje. Věrnostní program vám následně bude automaticky kumulovat objednávky, a přiřadí vám věrnostní slevy. 

V neposlední řadě mají členové speciální cenové nabídky, slevové akce, a některé produkty nabízíme pouze jim. I když toto nebyl náš primární cíl, věříme, že není nezajímavý :-).

S věrnostním programem Bezedné misky zkrátka nic neztratíte, a získáte toho docela dost :-) 

Věrnostní úrovně

JAK VSTOUPIT DO VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU

Členem věrnostního programu se stáváte automaticky, pokud se zaregistrujete na našem e-shopu, ať již nakupujete, nebo ne. Registrace má i tu výhodu, že při případném nákupu nemusíte znovu vyplňovat své údaje. Jako registrovaní členové můžete využívat všech funkcí, bez ohledu na to, jestli jste zákazníky e-shopu Bezedná miska. Nechceme vás k ničemu nutit, věříme, že naše výhody objevíte sami ;-).

Jako člen můžete nabýt čtyřech úrovní členství, jak následuje níže. O získání členství a aktuální úrovni vás budeme informovat e-mailem.

 

1. ZÁKLADNÍ ČLENSTVÍ

Jak získat: Jak jsme již zmínili, základní členství vám vzniká automaticky registrací na e-shopu, bez ohledu, zda nakupujete nebo nikoli.

Co získáte: Základní členství vám umožní využívat všechny komunitní funkce věrnostního programu. Můžete přispívat do diskusí, na e-shopu můžete hodnotit produkty. Dále jako bonus získáváte možnost zakoupit speciální položky vyhrazené pouze pro členy, které bývají obvykle dostupné za atraktivní ceny.

2. BRONZOVÉ ČLENSTVÍ

Jak získat: Bronzovým členem se můžete stát, pokud máte Základní členství, a vyplníte si v profilu údaje o vašem čtyřnohém příteli :-). A zároveň, pokud jste u nás objednali 2x v průběhu posledních 90 kalendářních dní, bez ohledu na výši objednávky. Pro udržení členství musíte průběžně nakupovat.

Co získáte: Získáte veškeré výhody základního členství, a navíc slevu 2% na vaše objednávky.

3. STŘÍBRNÉ ČLENSTVÍ

Jak získat: Stříbrným členem se stáváte v okamžiku, kdy jste u nás v posledních 90 dnech objednali alespoň třikrát, nebo jste v této době objednali za více než 3.000,- Kč. Stačí splnit jednu z těchto podmínek. Zároveň musíte splňovat požadavky základního členství (registrace), a mít profilu vyplněné údaje o vašem čtyřnohém příteli. Pro udržení členství musíte průběžně nakupovat.

Co získáte: Získáte veškeré výhody základního členství, a navíc slevu 5% na vaše objednávky.

4. ZLATÉ ČLENSTVÍ

Jak získat: na Zlatého člena vás automaticky povýšíme, pokud jste u nás v posledních 90 dnech objednali za více než 5.000,- Kč. Zároveň musíte splňovat požadavky základního členství (registrace), a mít v profilu vyplněné údaje o vašem čtyřnohém příteli. Pro udržení členství musíte průběžně nakupovat.

Co získáte: Získáte veškeré výhody základního členství, a navíc slevu 10% na vaše objednávky.

 

Jak vyplnit údaje o zvířeti?

1) Přihlašte se a klikněte na své jméno v horní oranžové liště.

2) Klikněte na tlačítko Správa informací o zvířatech.

3) Vyplňte všechna příslušná pole a uložte.

4) Hotovo! Teď uš se slevy načítají :)