Věrnostní program

Bezedná miska
Věrnostní program bezedné misky

Členem věrnostního programu se stává automaticky každý zákazník, který se zaregistruje při nákupu (nakoupit můžete ale i jako neregistrovaní). To vám usnadní příští objednávku, nebudete muset vyplňovat znovu své údaje. Věrnostní program vám následně bude automaticky kumulovat objednávky, a přiřadí vám věrnostní slevy. 

Co získám?

- Přístup k VIP produktům
- Věrnostní slevu až 10%
- O slevách víte vždy jako první
- Možnost přidávat recenze produktům
- Využívat zrychleného nákupu pro objednávku na tři kliknutí

S věrnostním programem Bezedné misky zkrátka nic neztratíte, a získáte toho docela dost :-) 

 

JAK VSTOUPIT DO VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU

Členem věrnostního programu se stáváte automaticky, pokud se zaregistrujete na našem e-shopu, ať již nakupujete, nebo ne. Registrace má i tu výhodu, že při případném nákupu nemusíte znovu vyplňovat své údaje. Jako registrovaní členové můžete využívat všech funkcí, bez ohledu na to, jestli jste zákazníky e-shopu Bezedná miska. Nechceme vás k ničemu nutit, věříme, že naše výhody objevíte sami ;-).

Jako člen můžete nabýt čtyřech úrovní členství, jak následuje níže. O získání členství a aktuální úrovni vás budeme informovat e-mailem.


1. ZÁKLADNÍ ČLENSTVÍ


Jak získat: Jak jsme již zmínili, základní členství vám vzniká automaticky registrací na e-shopu, bez ohledu, zda nakupujete nebo nikoli.

Co získáte: Základní členství vám umožní využívat všechny komunitní funkce věrnostního programu. Můžete přispívat do diskusí, na e-shopu můžete hodnotit produkty. Dále jako bonus získáváte možnost zakoupit speciální položky vyhrazené pouze pro členy, které bývají obvykle dostupné za atraktivní ceny.


2. BRONZOVÉ ČLENSTVÍ


Jak získat: Bronzovým členem se můžete stát, pokud máte Základní členství, a vyplníte si v profilu údaje o vašem čtyřnohém příteli :-). A zároveň, pokud jste u nás objednali 2x v průběhu posledních 90 kalendářních dní, bez ohledu na výši objednávky. Pro udržení členství musíte průběžně nakupovat.

Co získáte: Získáte veškeré výhody základního členství, a navíc slevu 2% na vaše objednávky.


3. STŘÍBRNÉ ČLENSTVÍ


Jak získat: Stříbrným členem se stáváte v okamžiku, kdy jste u nás v posledních 90 dnech objednali alespoň třikrát, nebo jste v této době objednali za více než 3.000,- Kč. Stačí splnit jednu z těchto podmínek. Zároveň musíte splňovat požadavky základního členství (registrace), a mít profilu vyplněné údaje o vašem čtyřnohém příteli. Pro udržení členství musíte průběžně nakupovat.

Co získáte: Získáte veškeré výhody základního členství, a navíc slevu 5% na vaše objednávky.


4. ZLATÉ ČLENSTVÍ


Jak získat: na Zlatého člena vás automaticky povýšíme, pokud jste u nás v posledních 90 dnech objednali alespoň 2x v součtu za více než 5.000,- Kč. Zároveň musíte splňovat požadavky základního členství (registrace), a mít v profilu vyplněné údaje o vašem čtyřnohém příteli. Pro udržení členství musíte průběžně nakupovat.

Co získáte: Získáte veškeré výhody základního členství, a navíc slevu 10% na vaše objednávky.