Konfigurátor ti pomůže přizpůsobit stravu přesně
na míru tvému Alíkovi.
Či Alince?
 
Spustit »

Výhody nákupu

Doprava ZDARMA               pro objednávky >990 Kč                 při přepravě zásilkovou službou

Široký sortiment , více než 10.000 položek.
Věrnostní slevy až 10%.

 

Anketa
Jakou oblíbenou značku hraček kupujete ?
70 % (88)
11 % (14)
5 % (6)
0 % (0)
0 % (0)
14 % (17)

Celkem hlasovalo: 125
Výhodné akce pro členy klubu
  • Věrnostní slevy až 10%
  • Přednostní informace o slevách
  • Přístup k nabídkám pro členy
  • Uchování informací o nákupech
  • Přístup ke klubovým aktivitám

Chybí Vám zde Vaše oblíbené produkty?

Nevíte si rady s nákupem?

Nebo chcete jen pochválit naše služby?

Napište nám »

Halloween s mazlíčky

Halloween s mazlíčky    Halloween je lidový svátek pocházející z anglie, který se slaví 31. října. Děti se oblékají do strašidelných kostýmů a chodí koledovat od domu k domu. Proč bychom nemohli slavit i s pejsky a kočičkami

Kostým pro psa

Na internetu naleznete spoustu DIY (“udělej si sám“) návodů pro všechny možné druhy a typy kostýmů. Zkuste se inspirovat ostatními, nebo vytvořte něco originálního. Oblékněte mazlíčka do své oblíbené postavy, jídla, hračky, nebo jiného zvířátka. J

Návod na DIY kostým

Nejjedonušší způsob je samozřejmě kostým koupit. Proč si ale tento svátek neužijete i vy výrobou převleku pro Vašeho mazlíčka? Máme pro Vás nejjedonušší typy.

Kostým Harryho Pottera pro psa

Máte doma černé triko? A červenou šálu? Výborně! Pro tenhle oblíbený převlek nemusíte do chovatelských potřeb, ani nikam jinam. Pejskovi zavažte rukávy černého trika pod krkem a převažte mu šálu dokola. Do tlamy stačí najít pěkný klacík a máte kostým kouzelníka z Harryho Pottera.

Psí kostým sportovec

Pokud máte nějaký svůj oblíbený tým, je volba jasná. Pokud zakoupíte fanouškovské tričko, nebo jakékoliv jiné tričko s číslem, v dětské velikosti, po pár úpravách ve střihu může na halloweenský večírek vyrazit i pejsek.

 

 

Halloweenský kostým pro kočku

Kočičky všeobecně méně raději nosí oblečení a nejsou moc ochotny pózovat. Pro ty majitele, kteří mají kočičku, které nevadí sem tam něco na sobě snést, máme tip.

Doma každý z nás zřejmě nalezne starého plyšového medvídka, nebo zajíčka, kterého máme ještě z dětství a jen se na něj práší na půdě. Upozorňujeme předem, že tento kostým chce již trošku šikovnosti a obratnosti. Z plyšové hračky vystříháte otvor pro hlavu a okraje zašijete tak, aby vnitřní vycpávka nevypadávala. Inspirovat se můžete například z obrázku.

Odměny pro psy

„Trick or treat“ česky řečeno „Koledu, nebo něco vyvedu“ je fráze, kterou používají děti při obcházení domů a koledování. Jak naše čtyřnohé kamarády odměnit? Rozhodně nezapomeňte na to, že lidské sladkosti jsou pro psy jedem. Raději mu dejte kousek sušené plíce, nějakou žvýkací hračku, nebo kapsičku.