JAK VYBRAT GPS OBOJEK PRO PSA – NEBO KOČKU

Bezedná miska
JAK VYBRAT GPS OBOJEK PRO PSA – NEBO KOČKU - s dopravou zdarma BEZEDNAMISKA.CZ

Dávno pryč jsou doby, kdy jste při procházce na chvíli ztratili z dohledu svého pejska či kočičku.

JAK VYBRAT GPS OBOJEK PRO PSA – NEBO KOČKU

Dávno pryč jsou doby, kdy jste při procházce na chvíli ztratili z dohledu svého pejska nebo kočičku, a často jste ho ztratili z očí už na vždy, v lepším případě jste ho našli po několika hodinách běhání po ulicích nebo kopcích vyčerpaní obavami o jeho osud, voláním, pískáním, případně jste ho objevili po několika dnech v nějakém útulku, nebo k jeho nalezení vedlo vylepování plakátů po všech sloupech v širokém okolí... a co když ho přejelo auto?! Stejná situace může nastat, když někdo z rodiny nechá otevřenou branku od zahrady..

Toho všeho se můžete ušetřit za „pár korun“ pořízením GPS obojku. A ty klidné nervy – k nezaplacení! A víte, že se ze zaběhnutých psů najde pouze 20%, a z koček dokonce jen 5%?
GPS obojek je vlastně elektronické chytré zařízení, které jednoduše připnete na samotný obojek – buď na běžný, nebo na obojek Tractive, se zpevněnou částí pro pohodlné a bezpečné připojení gps-ky.

Na trhu jsou sice drahá GPS zařízení i s vysílačkami a komplikovaným softwarem pro výcvik jednotlivých psů, i loveckých psích smeček, ale pro našeho domácího mazlíčka, nebo spíše přítele, kterému poskytujeme dostatek pohybu venku, nebo s ním i sportujeme, skvěle vyhovuje Tractive GPS, v ceně  cca 2000,- Kč. Je to malá, velmi lehká krabička, která pevně drží na obojku a zvíře ani necítí, že by ho na krku něco tížilo, nebo jinak obtěžovalo. GPSka je tak malá, že ji múžeme použít i pro kočku.

Zařízení múžeme použít jednak jako jakýsi elektronický plot, kde si vymezené území můžeme libovolně upravit, a který nás okamžitě informuje, když nastavenou oblast  pes opustí, jednak právě jako zařízení, díky němuž přesně zjistíme, kam si náš nezbeda natáhl procházku, a také ze záznamu poznáme, které sousedovy fenky, nebo improvizované občerstvení navštívíl :-). Tyto informace se aktualizují každé 2 vteřiny v našem chytrém telefonu díky spojení přes SIM kartu, která je součástí  GPS-ky.