Konfigurátor ti pomůže přizpůsobit stravu přesně
na míru tvému Alíkovi.
Či Alince?
 
Spustit »

Výhody nákupu

Doprava ZDARMA               pro objednávky >990 Kč                 při přepravě zásilkovou službou

Široký sortiment , více než 10.000 položek.
Věrnostní slevy až 10%.

 

Anketa
Jakou oblíbenou značku hraček kupujete ?
70 % (88)
11 % (14)
5 % (6)
0 % (0)
0 % (0)
14 % (17)

Celkem hlasovalo: 125
Výhodné akce pro členy klubu
  • Věrnostní slevy až 10%
  • Přednostní informace o slevách
  • Přístup k nabídkám pro členy
  • Uchování informací o nákupech
  • Přístup ke klubovým aktivitám

Chybí Vám zde Vaše oblíbené produkty?

Nevíte si rady s nákupem?

Nebo chcete jen pochválit naše služby?

Napište nám »

Poselství od kočky Phoebe, manažerky pro zdraví a odpočinek

Poselství od kočky Phoebe, manažerky pro zdraví a odpočinek    Jako manažerka pro zdraví a odpočinek v Meowing Heads jsem velmi dobře informovaná o zdraví a fyzické kondici koček. Pokud to znamená, že jsem troch vybíravá v tom, co jím, klidně to přiznám.

My kočky bychom nikdy neměli lide, kteří nám nakupují jídlo, dovolit myslet si, že se spokojíme s levnými značkami vyrobených z pochybných surovin. Prostě to nejezte. A přidejte se k mojí kampani za zdravější kočičí krmivo po celém světě!

Paul, který je tady v Meowing Heads odpovědný za receptury, ví, co mám na mysli. Je mi skoro líto, že není také kočky. Ale i přesto, podle všeho, ví docela dost o tom, co kočičí zdraví obnáší. S malou pomocí od vás dokáže vymyslet receptury, po kterých se každá kočka olízne, a které jsou zároveň plné živin a mimořádně zdravé. Jeho chutné receptury obsahují prvotřídní maso, ryby, oleje, vitamíny a další dobré věci. Navíc… on vůbec nikdy nepoužívá ta nechutná umělá aditiva, která jsou obsažená ve výrobcích dalších velkých značek.

Na to jsem si s Paulem velmi dobře vyškolila. Lopotí se v kočičí kuchyni, kde vyrábí chutná a zdravá krmiva, po kterých každá kočka jen zavrní. A Meowing Heads je navíc k dispozici v celé řadě příchutí. Takže pokud se vám některá chuť příliš nezdá, můžete svého dvounohého dodavatele krmiva vyslat, aby vám koupil na vyzkoušení něco jiného. Tomu se nedá nic vytknout: tyto chutné receptury prostě nemohu dost vynachválit. Takže – prohnout hřbet, ocásek do pozoru a dobrou chuť.

Posílám vrnění a pusu,

Phoebe xx