Konfigurátor ti pomůže přizpůsobit stravu přesně
na míru tvému Alíkovi.
Či Alince?
 
Spustit »

Výhody nákupu

Doprava ZDARMA               pro objednávky >990 Kč                 při přepravě zásilkovou službou

Široký sortiment , více než 10.000 položek.
Věrnostní slevy až 10%.

 

Anketa
Jakou oblíbenou značku hraček kupujete ?
71 % (89)
11 % (14)
5 % (6)
0 % (0)
0 % (0)
13 % (17)

Celkem hlasovalo: 126
Výhodné akce pro členy klubu
  • Věrnostní slevy až 10%
  • Přednostní informace o slevách
  • Přístup k nabídkám pro členy
  • Uchování informací o nákupech
  • Přístup ke klubovým aktivitám

Chybí Vám zde Vaše oblíbené produkty?

Nevíte si rady s nákupem?

Nebo chcete jen pochválit naše služby?

Napište nám »

PSÍ VÁNOCE

PSÍ VÁNOCE    Přemýšleli jste někdy o tom, jak prožívá Vánoce Váš pejsek nebo kočička? Vánoce jako nejkrásnější čas v roce a neprožíváme je jen my, ale i naši čtyřnozí kamarádi.

Krmivo pro psy

Nezapomeňte, že musíte stále dodržovat kvalitu a množství stravy, kterou dáváte mazlíčkům celoročně. Je pochopitelné, že chcete i svému mazlíčkovi dopřát, přece nebudete to cukroví jíst sami. To jim ale více ublíží, než pomůže. Právě v období Vánočních svátků přichází nejvíce majitelů s pejsky do veterinárních ordinací. Naopak pořiďte si raději domů psí pamlsky, u kterého ale nezapomeňte dodržovat povolené podávané množství J

Tipy na Vánoční dárky pro psy

Na Vánoce chceme obdarovat své nejbližší a mezi ně samozřejmě patří i náš pejsek. V tom případě mu můžeme zakoupit nějakou hračku, nový pelíšek, pamlsek, granulky, nového kamaráda… nebojte, bude mít radost i z úplné maličkosti. Na našem eshopu můžete nalézt Vánoční nabídku s tipy na dárky. Je tam právě ten Váš?

Vánoční dárek pro psa

Dárek má větší hodnotu, pokud k němu přidáte kus své práce. Upéct sušenky? Uvařit vhodnou štědrovečerní večeři? Vyrobit hračku? Fantazii se meze nekladou. Jen vy ho znáte nejlépe a víte, co ho potěší.

Vánoční oblečení pro psa

Oblečky pro mazlíčky jsou roztomilé, hlavně u stromečku s dárky. Dejte si ale pozor, aby nedošlo k přehřátí organismu, jelikož zvířata nejsou zvyklé v pokojové teplotě ještě nosit oblečení. Takže obléknout na fotku a sundat! J

Domácí mazlíček jako dárek

Rozzářené dětské oči pod vánočním stromečkem, protože je pod ním košík se štěňátkem. Dárek, který se bude líbit opravdu každému. Zvažte ale, prosím, jestli opravdu chcete nového člena domácnosti na přinejmenším dalších 10 let. Nemyslete si, že hlavní starost obstará Vaše dítě. Veškeré venčení, krmení a další povinnosti budou jen a jen na Vás. Pokud si to dokážete představit a máte to promyšlené, můžete jít do toho.