Novinka Sleva VLP
Obojek antiparazitní BEAPHAR DIAZ 35 cm 1ks
Značka: Beaphar
Velikost čtyřnožce: malý
Velikost balení: 1ks

Obojek antiparazitní BEAPHAR DIAZ 35 cm 1ks

Antiparazitní, černý, voděodolný obojek proti klíšťatům a blechám pro dospělé kočky od 6 měsíců věku. Délka: 35 cm.
Značka: Beaphar
Velikost čtyřnožce: malý
Velikost balení: 1ks
Skladem
125 Kč

Podrobnosti

Antiparazitní obojek pro kočky od 6 měsíců věku. Efektivně hubí blechy a klíšťata. Obojek je voděodolný, černé barvy a opatřen nářezy, které v případě zachycení kočky za větvičku obojek roztrhnou.

Léčivá látka: Dimpylatum 3,465 g

Účinnost:
Působení obojku je optimální po 2-4 dnech a trvá 6 měsíců.

Způsob a cesta podání:
Obojek zapněte kolem krku kočky, aby nebyl příliš těsný. Obojek, který přiléhá příliš těšně ke krku kočky, může způsobit podráždění kůže. Odstřihněte přebývající část obojku s přihlédnutím na možný růst zvířete. Jeden obojek na jednu kočku. Před použitím čtěte příbalovou informaci.

Zvláštní upozornění:
Lidé se známou přecitlivělostí na diazinon (dimpylatum) by se měli vyhnut přímému kontaktu s veterinárním léčivým přípravkem. Po aplikaci přípravku si umyjte ruce. Zabraňte kontaktu s očima a sliznicemi. Pokud dojde k zasažení očí, vypláchněte je velkým množstvím vody. V případě přetrvávajícího podráždění vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte lékaři příbalovou informaci nebo etiketu.
O vlivu diazinonu při březosti a laktaci není dostatek údajů, proto se použití u březích nebo laktujících koček nedoporučuje. Nepoužívat u nemocných nebo oslabených koček, zvířat se sníženou funkcí jater. Nepoužívat u koťat do 6 měsíců věku.

Návod k použití:
Upevněte obojek na krk kočky, zastrčte do spony a zbytek obojku odstřihněte. Ponechejte místo mezi krkem kočky a obojkem zhruba na 2 prsty.

Hodnocení

hodnotil/a:
21.04.2019 | 18:23
Obojek, který funguje proti klíšťatům a blechám od dubna do listopadu a je za skvělou cenu :-)
Obojek, který kupuji již 3 rok za sebou.
hodnotil/a:
20.04.2019 | 20:54
Vyzkoušela jsem už pro naše kočky všechno možné. Konečně jsem objevila něco, co opravdu zabralo.
Pokud se klíště přeci jen zakousne, je hned mrtvé. Vřele doporučuji.
hodnotil/a:
02.04.2019 | 12:18
Funguje jak má!
Beaphar

Výrobce Beaphar již řadu let vyrádí krmiva a léčiva pro psy, kočky, hodavce a ptáky. V oboru antiparazitik patří ke světové špičce. Kvalitě napovídá velice spokojená společnost, hlavně pak čtyřnožci. Pokud sháníte jakýkoliv přípravek, nebo krmivo právě od značky Beaphar, nemůžete šlápnout vedle.