Granule K-9

Bezedná miska

          Granule pro psy

 

KRMIVO PRO PSY K-9

- KOMPLETNÍ ŘADA KANADSKÝCH PREMIOVÝCH KRMIV PRO PSY
Kompletní suché granulované krmivo pro psy s dietními účinky, vyrobené z kuřecího masa a drobů, stabilizovaného kuřecího tuku, obilného lepku, kukuřičné a pšeničné moučky, sušeného mléka. Hlavními vlastnostmi jsou: vysoký obsah energie, výživná hodnota, lehká stravitelnost vyplývající z použitých surovin. Krmiva jsou velmi chutná, protože jsou vyrobena převážně z masové kaše a jen částečně z mouček. Krmení je velmi jednoduché, příprava nezabírá čas, protože psi přijímají granule ochotně v suchém stavu.

Krmiva řady K-9 SELECTION jsou obohacena všemi potřebnými vitamíny a minerálními látkami, takže pokrývají veškeré potřeby psů. Podle stáří, pracovního zatížení a kondice psa je potřeba vybrat příslušnou vhodnou formuli. Formule K-9 SELECTION GROWTH je vhodná k přikrmování štěňat už od stáří 3 týdnů. Pro usnadnění příjmu nejmenšími štěňaty je možné granule zalít teplou vodou, popřípadě mlékem.

Dávkování krmiv: Na každých 10 kg tělesné váhy psa 100 - 200g krmiva denně anebo podle doporučení veterináře. Upravte podle prostředí, ve kterém váš pes žije, rasy, věku a stupně aktivity nebo podle doporučení veterináře. Čerstvá čistá voda musí být vždy k dispozici.

Více informací naleznete ZDE

Související zboží

K-9 GROWTH

K-9 GROWTH
K-9 střední štěně, mladý pes
Do týdne
od 110 Kč

K-9 GROWTH LARGE BREED

K-9 GROWTH LARGE BREED
K-9 velký štěně, mladý pes
Skladem
od 110 Kč

K-9 HI-PERFORMANCE

K-9 HI-PERFORMANCE
K-9 střední, velký dospělý
Do týdne
od 110 Kč

K-9 MAINTENANCE

K-9 MAINTENANCE
K-9 střední, velký dospělý
Do týdne
od 105 Kč