Kariéra

Bezedná miska

Bezedná miska vznikla před 10 lety jako rodinná firma, a dnes patří mezi největší e-shopy v oblasti krmiv pro domácí zvířata a chovatelských potřeb.
Naší vášní je měnit svět péče o mazlíčky a vy se můžete stát součástí našeho příběhu!

Volné pozice:

PRODUCT MANAGER pro PET FOOD / PET PRODUCTS

Na této důležité pozici budete mít na starosti komplexní správu sortimentu na eshopu Bezedná miska, který sestává z více než 20.000 položek.

Co vás u nás čeká:
• Optimalizace sortimentu: Zajišťujte, že náš sortiment je vždy aktuální, konkurenceschopný a atraktivní pro naše zákazníky.
• Strategická jednání s dodavateli: Vyjednávejte nejlepší ceny a podmínky, aby naši zákazníci dostali to nejlepší.
• Dynamická cenotvorba: Analyzujte tržní trendy a optimalizujte ceny pro maximální zisk a spokojenost zákazníků.
• Perfektní prezentace produktů: Ujistěte se, že naše produkty vypadají skvěle online, s kvalitními obrázky a popisky.

Jste náš ideální kandidát?
• Angličtina vám nedělá problém, protože budete jednat se zahraničními dodavateli.
• Učíte se, sledujete trendy, jste skvělá/ý v komunikaci a vyjednávání.
• Je vám vlastní samostatnost, pečlivost, jste nadšený týmový hráč.
• znalost chovatelství je výhodou
• MS Excel ovládáte levou zadní, a hvězdu z vás udělá zkušenost s HTML nebo PHP

Nabízíme vám:
• Práci v mladém a přátelském kolektivu, kde je naše zlaté pravidlo: "Pracuj tvrdě, ale nezapomeň si užít život!"
• Motivační finanční ohodnocení s kvartálními bonusy…výběr destinace pro luxusní dovolenou bude ale na vás ;-)
• Práci na HPP na dobu neurčitou - takže jediným, co je nejisté, je počasí.
• Pravidelná školení a teambuildingy
• Neomezený přísun kávy na pracovišti - protože víme, že je to palivo, které nás žene dopředu.
• Kvalitní obědy za symbolické ceny - protože kvalitně krmíme nejen mazlíčky ale i naše zaměstnance
• Možnost občasné práce z domova - když si říkáte, že byste dnes raději pracovali v pyžamu a s psem na klíně.

Rádi si s vámi popovídáme v přátelské a otevřené diskusi o vašich schopnostech a proč jste ideální kandidát právě vy.
Pokud vás tato příležitost zaujala a chcete být součástí týmu, který mění svět mazlíčků, pošlete nám své CV a motivační dopis na email jobs@bezednamiska.cz

Expedient e-shopu / Skladník / Balič

Náplň práce:
  • Budete pracovat na našem moderním expedičním pracovišti, v nově postavené budově skladu vybaveném moderními systémy, které vám usnadní práci

Naše požadavky:
  • Základní vzdělání
  • Jazykové znalosti (Čeština - Mírně pokročilá)
  • Spolehlivost
Co nabízíme:
  • Dobře organizovánou práci
  • Zaškolení
  • Práci na hlavní pracovní poměr (možnost pracovat i na částečný úvazek, nebo formou pracovní dohody)
  • Práci ve dvousměnném provozu, střídání ranních a odpoledních vždy po týdnu
  • Dobré finanční ohodnocení
  • Bonusy/prémie
  • Pracovní oblečení
  • Služby závodního lékaře
  • 3 sick-days za rok
  • Výborné závodní stravování za symbolických 20,- Kč.
  • Nástup možný ihned

Místo pracoviště - U Pekáren 1645/1, Praha, Hostivař.
V případě zájmu nás prosím kontaktujte prostřednictvím e-mailu: kariera@bezednamiska.cz

Máte dotaz?

Naše veterinářka je vám k dispozici.
Vstoupit do poradny