Klubová členství

Bezedná miska

JAK SE STÁT ČLENEM KLUBU

Členem klubu se stáváte automaticky, pokud se zaregistrujete na našem e-shopu, ať již nakupujete, nebo ne. Registrace má i tu výhodu, že při případném nákupu nemusíte znovu vyplňovat své údaje. Jako registrovaní členové můžete využívat všech funkcí klubu, bez ohledu na to, jestli jste zákazníky e-shopu Bezedná miska. Nechceme vás k ničemu nutit, věříme, že naše výhody objevíte sami ;-).

Jako člen klubu můžete nabýt čtyřech úrovní členství, jak následuje níže. O získání členství a aktuální úrovni vás budeme informovat e-mailem.

 

1. ZÁKLADNÍ ČLENSTVÍ

Jak získat: Jak jsme již zmínili, základní členství vám vzniká automaticky registrací na e-shopu, bez ohledu, zda nakupujete nebo nikoli.

Co získáte: Základní členství vám umožní využívat všechny komunitní funkce klubu. Můžete vkládat obrázky do galerií, přispívat do diskusí, na e-shopu můžete hodnotit produkty. Dále jako bonus získáváte možnost zakoupit speciální položky vyhrazené pouze pro členy klubu, které bývají obvykle dostupné za atraktivní ceny.

2. BRONZOVÉ ČLENSTVÍ

Jak získat: Bronzovým členem se můžete stát, pokud máte Základní členství, a vyplníte si v profilu údaje o vašem čtyřnohém příteli :-). A zároveň, pokud jste u nás objednali 2x v průběhu posledních 90 kalendářních dní, bez ohledu na výši objednávky.

Co získáte: Získáte veškeré výhody základního členství, a navíc slevu 2% na vaše objednávky.

3. STŘÍBRNÉ ČLENSTVÍ

Jak získat: Stříbrným členem se stáváte v okamžiku, kdy jste u nás v posledních 90 dnech objednali alespoň třikrát, nebo jste v této době objednali za více než 3.000,- Kč. Stačí splnit jednu z těchto podmínek. Zároveň musíte splňovat požadavky základního členství (registrace), a mít v klubovém profilu vyplněné údaje o vašem čtyřnohém příteli.

Co získáte: Získáte veškeré výhody základního členství, a navíc slevu 5% na vaše objednávky.

4. ZLATÉ ČLENSTVÍ

Jak získat: na Zlatého člena vás automaticky povýšíme, pokud jste u nás v posledních 90 dnech objednali za více než 5.000,- Kč. Zároveň musíte splňovat požadavky základního členství (registrace), a mít v klubovém profilu vyplněné údaje o vašem čtyřnohém příteli.

Co získáte: Získáte veškeré výhody základního členství, a navíc slevu 10% na vaše objednávky.