Může být pes vegetarián? Objevte krmivo a granule značky Christopherus

Bezedná miska
Objevte vege granule Christopherus
Objevte vege granule Christopherus | Bezednamiska.cz

Vyznáváte vegetariánský či veganský životní styl a lámete si hlavu, jak sloučit vlastnictví psa a jeho potřeby s vaším přesvědčením? Pak vás zaujme nabídka značky Christopherus, která přináší kvalitu bez kompromisů.Vegetariánské granule pro psy mají hypoalergenní charakter

Složení krmiv Christopherus je pečlivě vybíráno tak, aby minimalizovalo riziko alergenů a potravinových intolerancí, které mohou psy trápit. Granule obsahují jen prémiové rostlinné zdroje bílkovin, sacharidů a zdravých tuků. Jsou proto vhodné také pro psy s citlivým zažíváním – a pokud hledáte hypoalergenní krmivo pro psy, které neobsahuje živočišné bílkoviny, pšenici a lepek, mohou být výtečnou volbou.

  • Fermentovaný protein zajišťuje skvělou stravitelnost krmiva.
  • Kvalita aminokyselin je srovnatelná s živočišnými zdroji bílkovin.

TIP: Na vegetariánské krmivo přejít nechcete, ale hledáte skvěle stravitelnou alternativu, čím psa odměňovat? Jen tak pro radost, na cvičák i na stopy, granule Christopherus mohou být přesně tím, co hledáte.

Superprémiové krmivo pro psy s trochu jiným složením, než jste zvyklí

Kromě již zmíněného fermentovaného proteinu obsahují krmiva Christopherus ovoce a zeleninu, zdroje omega-3, enzymy, probiotika či kvasnice. Navíc působí pozitivně na srst a kůži, imunitu, srdce a cévy, klouby i zažívání.

  • Chuť nadchne i psí gurmány

Přestože jsou vegetariánské granule bezmasé, váš pejsek se bude olizovat až za ušima. Christopherus voní čerstvostí, a ještě lépe chutná. Miska zkrátka nezůstane dlouho plná.

V nabídce naleznete granule, konzervy i pamlsky

Aby měl pes i vy pestřejší výběr, je na vás, jestli budete krmit granulemi či mokrou stravou. A když budete potřebovat psa extra motivovat (nebo ho budete chtít jen potěšit), jsou tu také pamlsky. Místo typických obilovin s lepkem obsahují tapioku či ovesné vločky, a nechybí ani jemná dýně.

Etická a udržitelná volba, která myslí na potřeby psa

Další výhodou vegetariánských granulí je šetrnost k životnímu prostředí. Vzhledem k tomu, že neobsahují živočišné bílkoviny, nepřispívají k utrpení hospodářských zvířat a mají také mnohem nižší uhlíkovou stopu.

Ať už patříte mezi zastánce vegetariánského životního stylu nebo jen hledáte vysoce kvalitní a hypoalergenní krmivo, granule Christopherus vás zaručeně zaujmou.