Právě si prohlíží 10 zákazníků.
Značka: EINHELL
Velikost balení: Samostatně BEZ Akumulátoru

Aku Tavná Lepící Pistole

Akumulátorová tavná a lepicí pistole Einhell je ideálním pomocníkem do každé domácnosti či dílny.
Značka: EINHELL
Velikost balení: Samostatně BEZ Akumulátoru

Podrobnosti

Tavná pistole podporuje kreativní kutily v jejich projektech, zároveň ale dokáže rychle a efektivně opravit drobné nehody. Tavná lepidla jsou vhodná téměř pro všechny materiály a jsou univerzálně použitelná na dřevo a kov, látky a textilie, obklady a keramiku i na plasty a umělou hmotu.

Jako člen rodiny Power X-Change od společnosti Einhell je lepicí pistole poháněna vysoce výkonnou a dlouhodobou lithium-iontovou dobíjecí baterií. Tato praktická lepicí pistole je připravena k lepení již po 120 sekundovém zahřátí. Praktický LED displej zobrazuje okamžitý stav tepla. Lepicí pistole se po 5 minutách automaticky vypne, aniž by se použila, aby se zabránilo přehřátí lepidla a souvisejícímu riziku. Přídavná tryska s plochým lepidlem je ideální pro práce se specifickými požadavky v úzkých prostorech, například pro tenké zlomeniny nebo ploché hrany. Pro bezpečnou a pohodlnou manipulaci má akumulátorová horká lepicí pistole softgrip. Akumulátorová lepicí pistole se dodává spolu s pěti lepicími tyčemi (průměr 11 mm, délka 200 mm). Baterie a nabíječka je součástí setu, u samostatného produktu v balení není. Lze jí rovněž doobjednat zde, nebo v silnějším provedení.

Hodnocení

Recenze mohou vkládat pouze ověření uživatelé, nicméně není ověřeno, zda si zakoupili právě toto zboží.

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
EINHELL

Einhel je jeden z největších německých výrobců ručního nářadí s globální působností. Společnost byla založena v roce 1964.
V současné době působí ve 44 zemích světa, a zaměstnává více než 2000 spolupracovníků. 
Ačkoli se zaměřuje na "hobby" nářadí, její produkty vynikají vysokou kvalitou a trvanlivostí. A skvělým poměrem cena/kvalita.

Její řada Power X-Change je v současné době nejširší a nejucelenější řada akumulátorového nářadí s jedním standardem akumulátoru.
Akumulátorové nářadí jde cestou udržitelnosti, snižuje spotřebu elektrické energie a eliminuje fosilní paliva.

Vybrali jsme od této značky několik produktů, které se skvěle hodí v denní praxi chovatelů.