Soutěž na Facebooku vyhlášení

Bezedná miska

Velká letní soutěž na bezedné misce
2. kolo


Vyhlášení soutěže


Ano, bylo to těžké. Vybírali jsme z více jak 100 fotografií a předně bychom chtěli poděkovat všem zúčastněným! Všechny fotky byly prostě skvělé. Bohužel z té velké hromady, jsme museli vybrat 3 nejlepší. A to slovo "nejlepší" jsme nazvali nejlepší momentkou. Jinak to prostě vybrat nešlo! 
Tímto bychom chtěli pogratulovat vítězům s nejlepší momentkou. Prosíme vítěze, aby nás kontaktovali do zpráv na Facebooku.

 


1. místo: Martina Pokorna


2. místo: Alex Bee Bullteriová


3. místo: Lenička Švábková


 

“Pozor, pozor ! Soutěžíme o chladící podložky a hračky, které Váš čtyřnožec v letních dnech určitě ocení ! Prolistujte své fotografie a najděte tu nejlepší letní, prostě takovou, kde si třeba vy a váše kočka užíváte letních radovánek a vložte ji do komentáře pod soutěž na Facebooku. 28.8 pak odborná porota vybere tři nejlepší fotky.
... a co třetí kolo? No, brzy prozradíme vše :)


Jak a kdo se může zúčastnit?


Do komentáře pod soutěž na Facebooku přidejte fotku, kde si vaše kočka užívá letních radovánek. Pak už jen stačí čekat na vyhlášení. Soutěž je určena výhradně pro kočky. Soutěž probíhá pouze pro Českou republiku.


Co můžu vyhrát?


1. místo - Chladící podložka velikosti L + cestovní miska - V hodnotě 850 Kč

2. místo - Chladící podložka velikosti S + cestovní miska - V hodnotě 450 Kč

3. místo - Skvělá hračka chladící zmrzlina + cestovní miska - V hodnotě 250 Kč


Kdy soutěž probíhá?


Soužež probíhá od 21.8 2020 do 27.8.2020. Vyhlášení najdete 28.8  ZDE>>


Nejlepší fotografie budeme dále zveřejňovat na facebooku a na našem webu i klubových stránkách, účastí v soutěži berte prosím toto na vědomí. V souladu s pravidly společnosti Facebook uvádíme, že soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem a Facebook za ni neručí.