Právě si prohlíží 5 zákazníků.
Značka: Lucky Reptile

Lucky Reptile Compact UV Sun 20W

Revoluční produkt v oblasti UV záření. Nabízí potřebné UVB záření při minimální spotřebě energie.
Značka: Lucky Reptile
Skladem
736 Kč

Podrobnosti

Účinný kompaktní zdroj UVB pro terária.

Lucky Reptile vyrábí své kompakty přímo v Německu, akreditovanou továrnou, která může garantovat parametry. Nemůže se tedy stát, že budete zklamáni, což se často stává při používání konkurenčních výrobků, které jsou vyráběny v Číně.

Při výrobě je kladena velká důležitost přirozenému světelnému spektru, které tyto kompakty vyzařují, nikoliv neúměrně vysokému obsahu UVB záření, které může chovaná zvířata poškodit. Doporučujeme instalovat kompaktní žárovky do reflektorů LR Thermo Socket plus Reflector. Správný reflektor totiž odrazí o 200% více světla požadovaným směrem. Pokud použijeme nekvalitní nebo žádný reflektor, toto světlo je pak ztraceno v prostoru a nevyužito.

Efektivně vyzařuje UVB v úhlu 82° a ve vzdálenosti 30 cm od tělesa je intenzita 20 mikroW/cm2 (údaje naměřeny v reflektoru Thermo Socket plus Reflector).

Compact UV Sun téměř netopí a vzhledem k tomu, že se jedná o zdroj UVB, je vhodné jej doplnit žárovkou s plnou barvou světla. Doporučujeme tedy zejména LR Daylight Sun Compact nebo LR Halogen Sun.

Doporučení: stejně jako všechny ostatní zdroje UVB záření doporučujeme kompaktní žárovky obměňovat nejpozději po jednom roce používání, aby byl zajištěn optimální výdej UVB záření.

 

Hodnocení

Recenze mohou vkládat pouze ověření uživatelé, nicméně není ověřeno, zda si zakoupili právě toto zboží.

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Lucky Reptile

Lucky Reptile je světově proslulá značka produktů pro teraristiku. Mezi uživateli se stala oblíbenou díky špičkové kvalitě, osobním zkušenostem výrobců a příznivé ceně. Pro každého, kdo chce mít jistotu, že pro své domácí mazlíčky udělal maximum, je Lucky Reptile jasnou volbou.