Značka: MAGIC PEARLS
Velikost balení: 16l, 3,8l, 7,6l, 990, DOPRAVA ZDARMA

Kočkolit MAGIC Pearl Original

Kočkolit s revoluční technologií, který v sobě zadržuje veškerou tekutinu i zápach.
Značka: MAGIC PEARLS
Velikost balení: 16l, 3,8l, 7,6l, 990, DOPRAVA ZDARMA
Skladem
od 199 Kč

Podrobnosti

MAGIC Pearls kočkolit je revolucí v průmyslu podestýlek pro kočky. S ním budete jako zákazník zasvěcen do nové sféry podestýlek.

Nová technologie adsorpce je chemická reakce, při které dochází ke změně fyzikálních vlastností, na rozdíl od absorpce, kterou používají obyčejné kočkolity. MAGIC Pearls pelety adsorbují moč během několika sekund a zůstávají na dotek suché. Zápach není jen zachycen, ale zcela eliminován. Tento adsorpční proces také ničí bakterie.

Bezkonkurenčně ekonomický.
Pouze jeden 7,6 litrový pytel MAGIC Pearls vydrží vaší kočce 8 týdnů. S jinými podestýlkami musíte použít takové množství čtyřikrát.

Pohltí všechny pachy a drží je uvnitř.
MAGIC Pearls mají speciální velikost, tvar a složení, které neulpívá na srsti kočky a není vynášeno z nádoby.

Čistota a hygiena.
Tato jedinečná nová podestýlka kompletně a okamžitě adsorbuje tekutý odpad, zamezuje bujení bakterií a zanechává podestýlku bez zápachu a suchou na dotek. Nebudete mít žádné špinavé hromádky nebo znečištěnou náplň WC.

100 % bezprašný.
MAGIC Pearls jedinečně vytvořené ze silikagelu je pro vás i pro vaši kočku zdravější. Většina podestýlek obsahuje mnoho prachu, který může dráždit oči a nosní sliznici.

Je to 100 % přírodní neparfemovaný silikagel.
Přírodní, netoxický a neškodný pro životní prostředí.

Kočky milují MAGIC Pearls, které zanechávají kočičí toaletu čistou, svěží, suchou a bez zápachu.

Hodnocení

Recenze mohou vkládat pouze ověření uživatelé, nicméně není ověřeno, zda si zakoupili právě toto zboží.

hodnotil/a:
15.09.2021 | 09:44
Velká spokojenost, wc máme v obýváku a není opravdu cítit nic. Vynášení z toalety je minimální. Savost veliká, vyhazuji pouze pevný odpad :-) Zatím máme krátce, takže uvidíme jak dlouho vydrží. Chce to opravdu doporučenou vrstvu.
hodnotil/a:
18.06.2017 | 12:13
Dobrá savost, nezapáchá. Kotě ho sice taky vynáší z toalety ven ,ale nepráší. Doporučujeme. Výrobce uvádí že vydrží 6 týdnů, ale to si myslím že nemůže mít takovou výdrž. Nedělá hrudky, vyhazujeme jen pevný odpad . Koupíme ho znovu. Vždy jsme měli klasické ,, kamínky ´´ ,ale kdo vyzkouší silikagel, už se ke starým nevrátí.