174 Kč
PrimaCat Grain-Free Salmon adult cats
Značka: PrimaCat
Věk: dospělý
Chuť: ryby, mořské plody
Zdraví a dieta: bez omezení, hypoalergenní
Velikost pytle: střední

PrimaCat Grain-Free Salmon adult cats 1,4 kg

  • Čerstvý losos
  • Pro kočky s citlivým zažíváním
  • Lososový olej pro podporu zdravé srsti
  • Zcela bez obilovin
  • Bez přidaného cukru
Značka: PrimaCat
Věk: dospělý
Chuť: ryby, mořské plody
Zdraví a dieta: bez omezení, hypoalergenní
Velikost pytle: střední

Podrobnosti

Krmivo PrimaCat s lososem

pro dospělé kočky


Chutná receptura s čerstvým lososem, které vaše kočka jen stěží odolá. Losos je vynikajícím zdrojem omega mastných kyselin a jeho přirozeně vyšší obsah omega-3 vyrovnává obsah mastných kyselin v krmivu.
SLOŽENÍ
Čerstvý losos 26 %, dehydrované kuřecí maso 26 %, hrášek, brambory, dehydrované krůtí maso 12%, kuřecí tuk, sušená jablka, lososový olej, pivovarské kvasinky, kuřecí játra, prebiotika MOS a FOS (200 mg/kg), směs superpotravin 500 mg/kg (rakytník, brusinka, šanta kočičí, rozmarýn, řasy).
ANALYTICKÉ SLOŽKY
Surový protein 33,0 %, surový tuk 17,0 %, surová vláknina 3,5 %, vlhkost 10,0 %, surový popel 7,1 %, vápník 1,4 %, fosfor 1,1 %, sodík 0,2 %, hořčík 0,1 %, Omega-3 0,9 %, Omega-6 2,2 %. Metabolizovatelná energie: 3840 kcal/kg

NUTRIČNÍ DOPLŇKOVÉ LÁTKY NA 1 KG
Vitamín A 20000 IU, vitamín D3 800 IU, vitamín E 600 mg, cholinchlorid 2200 mg, biotin 2 mg, zinek 150 mg, železo 50 mg, mangan 60 mg, jodid draselný 3,5 mg, měď 10 mg, selen 0,2 mg, taurin 2000 mg. Obsahuje antioxidanty schválené EU.

Hodnocení

Recenze mohou vkládat pouze ověření uživatelé, nicméně není ověřeno, zda si zakoupili právě toto zboží.

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
PrimaCat
Nakrmit kočku je umění, a proto jsme při plánování nové řady PrimaCat naslouchali těm nejlepším odborníkům: majitelům koček. Hlavní surovinou krmiv pro kočky PrimaCat je vždy maso nebo ryby a neobsahují žádnou pšenici, kukuřici ani přidaný cukr. Každý produkt PrimaCat má vysoký obsah masa a je navržen tak, aby naplnil nutriční potřeby vaší kočky při každém soustu.

KLASICKÉ MOKRÉ KRMIVO


Kočky jsou masožravci, proto je maso hlavní a nejdůležitější složkou našich kompletních krmiv. V klasické řadě masových kapsiček PrimaCat najdete 88 % masa a živočišných derivátů, naopak jsme vynechali pšenici a cukr. Protože kočka má přirozeně nízký pocit žízně, je pro ni důležité tyto tekutiny doplnit z potravy. I na to jsme v PrimaCat mysleli a vytvořili přesně vyvážený poměr 50/50 nudliček a šťávy/želé. Víme, že krmení kočky je svým způsobem umění, a proto jsme také kladli důraz na vytvoření obzvlášť chutné receptury, které vaše kočka jen stěží odolá.


PAMLSKY

PrimaCat Treats jsou skvělou odměnou a pochoutkou pro vaši kočku. Obsahují celou řadu důležitých vitamínů řady A, D a E včetně taurinu a zároveň jsou bez cukru. Křupavé, poloměkké, či měkké pamlsky – které si vaše kočka vybere?

SUCHÉ KRMIVO

Sortiment krmiv pro kočky PrimaCat bez obilovin byl vyvinut na základě přání chovatelů a majitelů koček. Obiloviny byly v našich suchých krmivech nahrazeny alternativními zdroji sacharidů, které jsou vhodnější pro kočky s citlivou trávicí soustavou. Vysoký obsah masa poskytuje dostatek energie i aktivnějším kočkám