Právě si prohlíží 6 zákazníků.
Značka: PetSafe

Treat & Train PetSafe®

 Treat & Train je dálkově ovládaný systém odměňování, který se využívá při výcviku psa. Tento elektronický nástroj učí psa klidnému chování v rozptylujících situacích (např. když přichází návštěva ke dveřím). Pes se učí jako si pŕejete, aby se v určitých situacích choval pomocí interaktivních her  a pomocí pozitivního odměňování za dobré chování. Treat & Train výcvikový systém můžete využít při výuce množství nových povelů nebo můžete korigovat již zažité chování psa, které si přejete omezit.
Značka: PetSafe

Podrobnosti

Treat & Train dálkový výcvikový systém od PetSafe®

Treat & Train je dálkově ovládaný systém odměňování, který se využívá při výcviku psa. Tento elektronický nástroj učí psa klidnému chování v rozptylujících situacích (např. když přichází návštěva ke dveřím). Pes se naučí spojovat si dobré chování s odměnou což je velmi motivující.

Treat & Train výcvikový systém můžete využít při výuce množství nových povelů nebo můžete korigovat již zažité chování psa, které si přejete omezit.

  • Psa můžete snando naučit povely jako : sedni, lahni, zůstaň a ke mně
  • uklidnit ho pokud je doma sám
  • zůstat v pelíšku během rodinné večeře
  • naučit ho neskákat nebo neštěkat na hosty a mnohem více...

 


 

Základní charakteristika

na dálkové ovládání : pomocí dálkového ovladače odměňuje dobré chování uvolněním kousků odměn
vhodné na suché nebo polosuché krmiva (granulovaného tvaru)
zásobník má kapacitu na 3 hrnky granulovaných odměn
se zvukem (hlasitost lze nastavit)
funguje na baterie typ D (4x, nejsou součástí balení)
 

 

Balení obsahuje

odměňovací systém Treat n Train
dálkový ovladač s baterii
2 disky na dávkování odměn (podle velikosti odměny)
misku na vypadávání odměn
návod k použití, CD
 

 

 

 

Informace o vynálezkyně

Dr. Sophia Yin je veterinářkou, aplikovanou behavioristkou zvířat a autorkou mnoha knih, včetně knih Dokonalé štěňátko za 7 dnů, Jak se chovat aby váš pes poslouchal, Zvládání zvířat bez stresu, a Sebaovládání a změny chování psů a koček (kniha a DVD).

Má praxi jako konzultantka chování zvíŕat, je lektorkou a učí workshopy na téma: chování zvíŕat, výcvik, a jako zvládnout domácí zvířátko bez stresu - vyučuje mezinárodně a ve Spojených Štátech. Píše pro více veterinárních a populárních magazínů, a již pátým rokem je držitelem ceny za nejlepší články o zvířatech v časopisu San Francisko Chronicle. Je konzultantkou pro několik zoologických zahrad a účinkovala jako expert na chování zvíŕat v televizi, například v programu Dogs101 na kanálu Animal Planet. Životním posláním Dr. Yin je zlepšit naše porozumění zvířat a jejich chování, abychom o ně mohli lépe pečovat, ocenit je a užit si čas s nimi kvalitněji. Dozvíte se více na její stránce o chování zvířat drsophiayin.com

 

Hodnocení

Recenze mohou vkládat pouze ověření uživatelé, nicméně není ověřeno, zda si zakoupili právě toto zboží.

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.