Právě si prohlíží 5 zákazníků.
Novinka
Obojek TAMER Softy - 5,1 x 45-51 cm - červenočerný 1 ks
Značka: Tamer
Věk: červená
Velikost balení: 1 ks

Obojek TAMER Softy - 5,1 x 45-51 cm - červenočerný 1 ks

Kvalitní obojek navržený pro maximální pohodlí vašeho psa.
Značka: Tamer
Věk: červená
Velikost balení: 1 ks

Podrobnosti

Materiál vhodný do jakýchkoliv podmínek
Obojky jsou vyrobeny z perforované pěny EVA (Ethylen vinyl acetát). Tedy ze stejných materiálů jako horolezecké vybavení. Vyznačuje se extrémní lehkostí a nadstandartní pevností. Prošívání je navíc opatřeno vysoko pevnostními stehy, za kvalitu a odolnost dáme ruku do ohně.
Vysoká pevnost v tahu
3-bodový systém podpory zaručuje rozložení síly tak, že nenamáhá pouze přezku, ale celkem tři pevnostní body. Díku tomu je tah na přezku třetinový a obojek velmi odolný k mechanickému poškození. Materiál je měkký, ale přitom neztrácí svůj tvar. Obojek je tedy bezpečný i v tahu, například, pokud váš pes chce jít něco zkontrolovat, ale nechce se mu na vás čekat.
Originální sportovní design
Díky sportovnímu provedení v kombinaci s moderními materiály je tento obojek univerzálním doplňkem pro vašeho psa. V přírodě má skvělé funkční vlastnosti a ve společnosti vypadá opravdu stylově. Speciální EVA pěna navíc nesaje vodu a díky perforaci (dirkování) je velmi prodyšná, pes se tedy nezapaří ani po vydatné koupeli v potoce.
Velice snadná údržba
Obojek můžete prát v pračce, ale na běžnou špínu většinou stačí oplach hadicí. Materiály jsou málo nasákavé a snadno se čistí. Navíc jsou barevně stálé, jen tak vám nevyblednou.
Ruční česká výroba
Každý obojek je ručně zpracován v naší české manufaktuře v Kolíně.

Hodnocení

Recenze mohou vkládat pouze ověření uživatelé, nicméně není ověřeno, zda si zakoupili právě toto zboží.

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.